Петрівський «Інгулець» завдав поразки «Нафтовику-Укрнафті» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 498

«Інгулець» у матчі першолігового чемпіонату України в Петровому здолав «Нафтовик-Укрнафту».

Команда Сергія Лавриненка мала грати в 19-му турі з «Жемчужиною», однак на стадіоні «Спартак» в Одесі, де планувалося проведення матчу, проводяться змагання з регбі. Тож гру було перенесено на 14 листопада, а у петрівчан виникло «вікно». Футболісти з Охтирки погодилися в кубковий день зіграти матч заради більш раннього виходу у відпустку.
Господарі на домашньому полі здолали нафтовиків - 2:0. Рахунок у компенсовані хвилини першого тайму відкрив Акименко. Після навісу з кутового, Віталій Павлов на дальній штанзі головою перевів м’яча в бік воріт і Олександр проштовхнув його у ворота.
Подвоїли перевагу футболісти «Інгульця» на 70-й хвилині. Кен Елла віддав на Олександра Мішуренка, який вийшов віч-на-віч із воротарем суперника, обіграв Солдатенка і забив у порожні ворота.

«Інгулець» (Петрове) - «Нафтовик-Укрнафта» (Охтирка) — 2:0 (1:0)
Чемпіонат України. Перша ліга. 19-й тур. 25 жовтня 2017 (середа). смт Петрове. Стадіон «Інгулець». Початок 16:00. 250 глядачів. Температура +5 С. Поле — 5.
Арбітр: Олександр Сахно (Київська область)
Асистенти арбітра: Антон Ісаєв (Запоріжжя), Максим Левченко (Кривий Ріг)
Резервний арбітр: Денис Федан (Олександрія)
Спостерігач арітражу: Віктор Шаленко (Харків)

«Інгулець»: 33. Геннадій Ганєв, 4.Ігор Солдат (16. Ігор Коюцмака, 90+1) , 5.Євген Запорожець, 8.Владислав Клименко, 18. Роман Локтіонов (9 .Олександр Мішуренко, 56), 21.Олександр Акименко (49. Ніка Січінава, 73), 23. Олександр Кучеренко (11. Елла Кен, 65), 28.Віталій Павлов (14. Олександр Медвєдєв, 79), 39. Денис Балан, 80.Владислав Лупашко, 96.Артур Новотрясов. Запасні: 30.Єгор Попович, 25. Роман Світличний. Головний тренер: Сергій Лавриненко.

«Нафтовик-Укрнафта»: 1. Вадим Солдатенко, 18.Олександр Лапін, 26. Максим Корж, 21. Дмитро Швець, 37. Максим Білик (41. Олександр Васильченко), 17. Станіслав Передистий, 10. В’ячеслав Піднебенной, 9.Сергій Суханов, 8.Василь Цюцюра (42. Юрій Сачко), 11. Антон Яременко (15. Євген Кателін), 7.Дмитро Скакун (30. Денис Антюх). Запасні: 92. Роман Данкович. Головний тренер Володимир Книш.

Голи: 1:0, Акименко Олександр (45+2), Мішуренко Олександр (70).
Попередження: немає – Піднебенной, 24, Васильченко, 52