«Олександрія» домоглася нічиєї, програючи два м’ячі «Зорі» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 565

«Олександрія» у матчі 14-го туру української Прем’єр-Ліги 29 жовтня здобула вольову нічию, відігравши за ходом матчу два м’ячі у луганської «Зорі» в Запоріжжі на «Славутич-Арені».

Після першого тайму команда Володимира Шарана поступалася 0:2.

Номінальні господарі відкрили рахунок вже на 11-й хвилині – контратаку луганчан влучним ударом головою завершив бразилець Іурі. Другий гол у ворота Юрія Панківа потрапив після помилки захисника Андрія Гітченка, якою скористався Артем Громов, пробивши з ударної позиції в дальній від воротаря кут.
Проваливши перший тайм, олександрійці взялися виправляти ситуацію по перерві. На 54-й хвилині їм вдалося відкривати перший м’яч – Сергій Старенький після навісної передачі Артема Сітала та скидки Віталія Пономаря, випередив захисників і голкіпера «Зорі» та проштовхнув м’яч у сітку воріт. Зрівняв рахунок на 70-й хвилині Валерій Бондаренко, пробивши потужно здалеку низом – 2:2.

«Зоря» (Луганськ) – ФК «Олександрія» - 2:2 (2:0)
Прем’єр-Ліга України. 14-й тур. 29 жовтня 2017 (неділя). Стадіон «Славутич-Арена», Запоріжжя. Початок 17:00. 1200 глядачів. Температура +11 С.

Арбітр – Дмитро Кутаков (Київська обл.)
Асистенти арбітра – Андрій Шамека (Маріуполь), Олександр Павлінов (Одеса)
Четвертий арбітр – Денис Шурман (Київська обл.)
Спостерігач арбітражу – Геннадій Коваленко (Київ)

«Зоря»: Лунін, Сваток, Гордієнко, Харатін (Бабенко, 72), Андрієвський, Караваєв –к/к, Гречишкін, Громов, Опанасенко, Іурі, Сілас (Любеновіч, 59)
Запасні: Чуваєв, Каменюка, Кочергін, Луньов, Чечер
Головний тренер – Юрій Вернидуб

«Олександрія»: Паньків, Чеботаєв (Каленчук, 43, Басов, 86), Бондаренко, Пономар, Запорожан – к/к, Гітченко, Сітало, Пашаєв, Грицук (Козак, 81), Старенький, Бацула
Запасні: Леванідов, Куліш, Чорній, Стецьков
Головний тренер – Володимир Шаран

Попередження: Іурі (44) І. Харатін (45+1) – В. Пономар (17), С. Чеботаєв (40), А. Запорожан (65), А. Бацула (72)
Вилучення: В. Пономар (80 – друге попередження)
Голи: Іурі (11), Громов (34) – С. Старенький (54), В. Бондаренко (70)

Із 11-ма очками «Олександрія» після звітного туру посідає у чемпіонаті 10 місце. Наступну гру команда Володимира Шарана проведе 4 листопада на домашньому стадіоні «Ніка» з одеським «Чорноморцем. Початок матчу о 17:00