Більярдист із Кропивницького здобув «бронзу» чемпіонату України (ФОТО, ВІДЕО)

Кількість переглядів - 885

Бронзовим призером чемпіонату України з більярду у вільній піраміді серед чоловіків став кропивничанин Владислав Денисов.

2017 10 29 Denysov

Вихованець Олександра Синякевича вдало подолав шлях до півфіналу, під час якого в першому турі здолав Олександра Добрянського (5:0), а в другому створив одну з головних сенсацій, мінімально перемігши фаворита та претендента на нагороди, заслуженого майстра спорту Олександра Паламаря (5:4).

В 1/16 фіналу Владислав Денисов успішно зіграв із Миколою Зайченком (6:2), в 1/8 Денісов святкував перемогу над Богданом Шугалеєм (6:5), а у півфіналі пройшов Антона Калашнікова (6:5).
Далі на заваді виходу до фіналу представнику кропивницького більярдного клубу «Біток» став Володимир Перкун, який зупинив нашого майстра кия, обігравши з рахунком 6:1.

Сам кривдник Денисова у фіналі не зумів нав’язати серйозну конкуренцію Артуру Півченку (3:7) та став віце-чемпіоном України.

Нажаль, не вдалося показати високі результати одному з найтитулованіших кропивницьких більярдистів, чемпіону України-2016 серед юніорів, переможцю другого етапу Кубка України-2017 з вільної піраміди, тріумфатору юнацького чемпіонату світу-2016 Андрію Тихому. На стадії 1/16 фіналу його зупинив Микита Адамець (1:6).

Чемпіонат України з вільної піраміди проводився 27-30 жовтня у Кременчуці. В турнірі брали участь найсильніші спортсмени - 67 чоловіків і 18 жінок.

Попереду на Владислава Денисова, Андрія Тихого та ще трьох кропивницьких більярдистів чекає участь у чемпіонаті світу з вільної піраміди серед юнаків і дівчат, що розпочнеться сьогодні у Москві та триватиме до 3 листопада включно.