Двоє кропивницьких самбістів піднялися на п’єдестал кадетського чемпіонату України (ФОТО)

Кількість переглядів - 943

На чемпіонаті України з боротьби самбо серед кадетів, що 27-28 жовтня проводився у Києві, спортсменам із Кропивницького вдалося вибороти дві нагороди.

Учасниками чемпіонату, що приймав спорткомплекс Національного педагогічного університету, стали 210 борців, які виборювали не тільки нагороди, а й місце в збірній, для участі на першості Європи, що на початку грудня пройде в Хорватії. Кіровоградщина була представлена чотирма вихованцями комплексної ДЮСШ №3 міської ради Кропивницького.
Найбільші надії на перемогу тренер спортсменів Володимир Долгіх покладав на чемпіона України з самбо 2016 року Максима Білінського (2001 р.н.), однак у ваговій категорії до 72 кг його підопічний задовольнився лише сріблом. У фіналі він поступився харків’янину Назару Зубкову, якого ще місяць тому впевнено переміг у фіналі всеукраїнського турніру в Одесі.
Суперник нашого самбіста врахував помилки, підлаштувався під Максима Білінського, обрав правильну тактику і успішно провів больовий прийом, що приніс йому чемпіонське звання.
2017 10 30 12017 10 30 22017 10 30 3

«Я розраховував на перемогу Максима, яка давала йому путівку на кадетський чемпіонат Європи. Нажаль, представляти Україну в Хорватії буде його суперник», - розповів Володимир Долгіх.

До 72 кг
1. Назар ЗУБКОВ (Харківська)
2. Максим БІЛІНСЬКИЙ (Кіровоградська)
3. Андрій СУДАРІКОВ (Львівська) і Ілля ПАРАМОНОВ (Луганська)

Другу медаль нашій команді приніс Нікіта Твердоступ (2002 р.н.), який в абсолютній вазі понад 84 кг став бронзовим призером, зупинившись на півфінальньній стадії змагань.