Кропивницький дзюдоїст став призером кадетського Кубку Європи (ФОТО)

Кількість переглядів - 796

Дзюдоїсту обласної комплексної ДЮСШ «Ніка» Вадиму Велкову підкорився п’єдестал Кубку Європи серед кадетів, що завершився 29 жовтня у словенському місті Копер.

У ваговій категорії до 90 кг на шляху до фіналу кропивничанин переміг двох словенців, але у вирішальній сутичці поступився представникові Азербайджану.

Як зазначив тренер спортсмена Сергій Нечмоня, свого кривдника Вадим цілком міг здолати, він був йому по плечу, але на початку зустрічі пропустив кидок на ваза-арі та не зумів відігратися, тож став срібним призером Кубку Європи.

Загалом кадетська збірна України у Словенії виборола шість нагород і посіла третє командне місце.

Для Вадима Велкова – це перша нагорода європейського ґатунку. Нею він на мажорній ноті завершив виступи у кадетському віці. З наступного року дзюдоїст із Кропивницького виступатиме серед юніорів.
Нагадаємо, Вадим Велков цього року посів сьоме місце на Чемпіонаті Європи U-18 у Каунасі (Литва) та чемпіонаті світу U-18 у Сантьяго-де-Чилі (Чилі).

2017 10 29 Velkov22017 10 29 Velkov1За матеріалами сайту "Дзюдо-Центр"