Кропивницька «Зірка» і «Верес» зіграли в безгольову нічию

Кількість переглядів - 640

Жодного м’яча не було забито в матчі 15-го туру української Прем'єр-Ліги між рівненським «Вересом» та кропивницькою «Зіркою» учора, 4 листопада на стадіоні «Україна» у Львові.

У першому таймі не реалізували моменти Олексій Чичиков та Ігор Загальський. Та найреальнішу можливість забити господарям не використав на початку другого тайму Максим Прядун, який не зумів переграти воротаря "Вереса" Олександра Бандуру, вийшовши із ним віч-на-віч.
Спроби футболістів із Рівного забити воротарю червоно-жовтих успіху не мали. Євген Паст рятував свою команду після ударів Ростислава Волошиновича, Володимира Адамюка та Михайла Сергійчука.
Ближче до завершення матчу момент змарнував нападник кропивницької команди Сергій Петров. У компенсовані хвилини перемогу «Зірці» міг принести В’ячеслав Панфілов, але пробив вище воріт.

2017 11 04 monaryov

Головний тренер «Зірки» Роман Монарьов так прокоментував нічию – 0:0 у грі проти «Вереса»:
- Це була одна з наших найкращих виїзних ігор у цьому чемпіонаті. Перший тайм був якісний і за моментами, і за контролем гри. Гравці виконали установку за винятком хіба що забитих голів. Були моменти у нас і в другому таймі. Зобов’язані були забивати і доводити матч до перемоги. Були моменти і в суперника, переважно зі стандартних положень, адже там є кваліфіковані виконавці. Але я переконаний, що ми були ближчими до перемоги.

«Верес» (Рівне) – «Зірка» (Кропивницький) – 0:0 (0:0).
4 листопада 2017 року (субота). Початок о 14:00. Львів. Стадіон «Україна». 710 глядачів. +9 С. Чемпіонат УПЛ, 2 коло, 15 тур.
Арбітр: Бондаренко Дмитро (Одеса).
Асистенти арбітра: Козорезов Дмитро (Одеса), Єрмоленко Руслан (Чернігів).
Четвертий арбітр: Шурман Денис (Вишневе).
Спостерігач арбітражу: Шандор Андрій (Львів).
Делегат ФФУ: Кузнецов Микола (Хмельницький).
«Верес»: 31. Бандура Олександр, 77. Кобін Василь, 3. Адамюк Володимир, 33. Борзенко Сергій (к/к) (43. Западня Артур, 70), 8. Сімінін Сергій, 91. Карасюк Роман, 10. Морозенко Євген, 42. Пасіч Євгеній (17. Котляр Антон, 14), 22. Волошинович Ростислав, 7. Степанюк Руслан, 9. Сергійчук Михайло (16. Палагнюк Василь, 85). Запасні: 47. Когут Богдан, 41. Пасіч Геннадій, 5. Кучеров Валерій, 19. Капаррос Руіс Едгар. Головний тренер: Вірт Юрій.
«Зірка»: 44. Паст Євген, 4. Качараба Тарас, 7. Драченко Максим (к/к), 8. Полегенько Павло, 21. Загальський Ігор (10. Фаворов Артем, 67), 23. Маткобожик Олександр, 33. Рассадкін Глєб (29. Прядун Максим, 55), 38. Петров Сергій (28. Панфілов Вячеслав, 90+3), 45. Пепе Сесе-Франк, 77. Чичиков Олексій, 93. Цюпа Іван. Запасні: 41. Льопка Роман, 19. Оганесян Арман, 22. Гедж Арно, 55. Ковальов Максим. Головний тренер: Монарьов Роман.
Попередження: Петров Сергій (34), Качараба Тарас (45+2), Сімінін Сергій (80), Драченко Максим (85), Адамюк Володимир (90+3).

Наразі «Зірка» з 14-ма очками лишилася на 8-му місці у чемпіонаті, проте львівські «Карпати», що відстають на два пункти, свій матч 15-го туру проведуть сьогодні.
Наступний поєдинок команда Романа Монарьова проведе у Кропивницькому 18 листопада зі столичним «Динамо».