Кропивницькі тенісистки здобули три медалі на всеукраїнському турнірі у Львові (ФОТО)

Кількість переглядів - 830

Тричі тенісистки з кропивницької комплексної ДЮСШ №3 сходили на призовий подіум всеукраїнського турніру з тенісу настільного серед юнаків і дівчат, що завершився у Львові.

У змаганнях дівчат 2003 р.н. і молодше не було рівних Анастасії Телих. Високі шанси на призовий подіум мала і друга представниця нашого міста – Анастасія Струтинська, однак організатори свідомо у півфіналі звели обох наших сильних тенісисток, тож вона зупинилася на цій стадії.

2017 11 04 nt 2

Натомість свою нагороду Анастасія Струтинська завоювала у старшій віковій категорії – дівчат 2000 р.н. і молодше, де впевнено пройшла до фіналу і лише у вирішальній зустрічі поступилася суперниці, ставши срібною призеркою турніру.

Анастасія Телих у цій віковій групі теж не пасла задніх і, обігравши кількох спортсменок, примірила «бронзу».

Обох тенісисток до змагань готував Андрій Струтинський.