Команда ДСНС перемогла в обласній Динаміаді з гирьового спорту (ФОТО, ВІДЕО)

Кількість переглядів - 853

Переможцем обласної Динаміади з гирьового спорту стала команда управління Державної служби надзвичайних ситуацій області.

Чемпіонат Кіровоградської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» відбувся сьогодні, 10 листопада, у Кропивницькому.

Нагороди розігрувалися в особистій першості в семи вагових категоріях і в загальнокомандному заліку.
На трьох помостах 30 представників із команд – Державної служби надзвичайних ситуацій (ДСНС), Головного управління національної поліції в області (ГУНП), Управління патрульної поліції в м. Кропивницький (УПП) та Управління поліції охорони (УПО) виконували вправи класичного гирьового двоборства – поштовх і ривок.

Переможців особистої першості визначали за правилами національної федерації «Союз гирьового спорту України»: сумувалася кількість підйомів у поштовху і підйомів у ривку з коефіцієнтом 0,5. На виконання кожної вправи гирею вагою 24 кілограми, давалося 10 хвилин.