Петрівський «Інгулець» завдяки двом пенальті переміг «Черкаський Дніпро» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 832

Перемогою з рахунком 2:0 завершився матч 21-го туру першолігового чемпіонату України між «Інгульцем» і «Черкаським Дніпром» учора, 10 листопада.

Поєдинок видався дуже цікавим. У ворота черкащан арбітр зустрічі Олександр Кальонов тричі призначав пенальті. Їх усі заробив один футболіст – нападник «Інгульця» Олександр Акименко у першому таймі.
Він сам і пробивав тричі з 11-метрової позначки. Перша спроба відкрити рахунок на 10-й хвилині була невдалою - голкіпер «Черкаського Дніпра» Орест Будюк переграв Акименка. Ще два пенальті нападник петрівської команди завершив влучними ударами на 18-й і 26-й хвилинах.
Після 21 туру «Інгулець» набрав 42 очка і вийшов на третю сходинку чемпіонату. «Черкаський Дніпро» із 11-ма очками продовжує посідати останнє, 18-е місце у Першій лізі.

«Черкаський Дніпро» (Черкаси) - «Інгулець» (Петрове) - 0:2 (0:2)

10 листопада 2017 року. Чемпіонат України. Перша ліга. 21-й тур. Білозір’я. Стадіон «Зоря». 14:00. 500 глядачів. +8 С. Поле — 5.
Арбітр: Олександр Кальонов (Львів)
Асистенти: Володимир Дорошенко, Роман Соботюк (обидва – Житомир)
Резервний арбітр: Євгеній Цибулько (Черкаська область)
Інспектор: Віктор Денисюк (Київська область)

«Черкаський Дніпро»: 23. Орест Будюк, 22. Денис Шурубура (13. Вадим Чорний, 74), 20. Олег Тарасенко, 2. Анатолій Бурлін, 5. Єгор Смірнов, 28. Дмитро Проневич, 27. Герасіме Резесідзе (10. Олександр Колос, 75), 7. Леван Кошадзе (14. Ярослав Захаревич, 19), 8. Віталій Бойко, 80. Антон Крамар, 11. Руслан Качур (30. Кирило Цокало, 85). Запасні: 1.Євгеній Панченко, 4. Дмитро Шведенко, 95. Сергій Ічанський. Головний тренер: Олександр Кирилюк

«Інгулець»: 33. Геннадій Ганєв, 3. Роман Гончаренко, 4.Ігор Солдат, 5.Євген Запорожець 8.Владислав Клименко (7. Віталій Рябушко, 87), 9 .Олександр Мішуренко, 21.Олександр Акименко (49. Ніка Січінава, 69), 23. Олександр Кучеренко (96.Артур Новотрясов, 65), 28.Віталій Павлов, 39. Денис Балан, 80.Владислав Лупашко (31. Олексій Павелько, 50). Запасні: 30.Єгор Попович, 11. Елла Кен, 14. Олександр Медведєв. Головний тренер: Сергій Лавриненко.

Голи: 0:1, Олександр Акименко (18); 0:2,Олександр Акименко (26).
Нереалізований пенальті: Олександр Акименко (Олександр Акименко), 10.
Попереджені: Балан, 39 (неспортивна поведінка) – Тарасенко, 26 (неспортивна поведінка).

Наступну ру «Інгулець» також проведе на виїзді в Одесі. 14 листопада команда Сергія Лавриненка зіграє з «Жемчужиною».