Дзюдоїсти області на чемпіонаті України U-17 здобули три «бронзи» (ФОТО)

Кількість переглядів - 663

Чемпіонат України з дзюдо серед юнаків і дівчат 2001-2002 р.н. приніс нашим борцям три нагороди.

Змагання серед спортсменів до 17 років проводилися у Житомирі 8-9 листопада, а їхніми учасниками стали 660 борців із 24 регіонів.

Бронзовою медалісткою чемпіонату у ваговій категорії до 63 кг стала вихованка Сергія Нечмоні з обласної комплексної ДЮСШ «Ніка» Ельнара Некрутенко з Кропивницького. Компанію на п’єдесталі їй склала ще одна представниця «Ніки», але з Олександрівки Діана Зборошенко (тренер Олександр Шалько).

Замкнула призову трійку і спортсменка з ДЮК «Вись» Марія Сагайдак. Підопічна Леоніда Топчія з Малої Виски виборола нагороду у вазі до 70 кг.

До провідної десятки увійшли також двоє дзюдоїстів з комплексної ДЮСШ №3 обласного центру тренера Володимира Долгіх. Серед дзюдоїстів вагової категорії до 73 кг Максим Білінський посів 7 місце, а Іван Козловський Іван – 9.

Наша область на житомирському татамі була представлена борцями з Кропивницького, Малої Виски, Голованівська, Світловодська та Олександрівки.