Спортсменка з Кропивницького перемогла на міжнародному турнірі з кульової стрільби у Словаччині (ФОТО)

Кількість переглядів - 361

Представниця Кропивницького Альона Шевченко у складі юніорської збірної команди України піднялася на найвищий п’єдестал міжнародних змагань зі стрільби з пневматичної зброї у Словаччині.

ХХІІІ міжнародні змагання з кульової стрільби «Олімпійські надії» тривали з 9 по 13 листопада у словацькому місті Нітра.

Вихованка комплексної ДЮСШ №3, яка зараз навчається у Львівському училищі фізичної культури, перемогла у командних змаганнях у стрільбі стоячи з пневматичного пістолета (ПП-2: відстань 10 метрів, 40 залікових пострілів), набравши у фінальній перестрілці разом із партнерками по команді 1118 очок. Альона Шевченко (365 очок), Анастасія Семчишина (377) та Олена Якушева (376) випередили срібних призерок, збірну Болгарії (1090) та бронзових – господарок змагань, представниць Словаччини (1059).

2017 11 13 Shevchenko

В особистому заліку наша спортсменка, яка тренується у заслужених тренерів України Ілгама Ібрагімова та Володимира Мокловича, у вправі ПП-2 посіла п’яте місце. Виграла цей змагальний вид українка Олена Якушева.