Історична звитяга: "Олександрія" вперше перемогла "Шахтар" (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 2066

Сенсаційною перемогою "Олександрії" над "Шахтарем" завершився матч, що відкривав 16-й тур української Прем'єр-Ліги, сьогодні 17 листопада у Харкові.

Героєм матчу став Артем Полярус, який оформив дубль, та відкрив лік своїм голам у нинішньому сезоні. Це дозволило жовто-чорним уперше в історії обіграти гірників. Артем вперше у житті вийшов на позиції центрфорварда і вперше за тривалий час відзначився одразу двома голами.

received 1540554755981491

Рахунок він відкрив на 15-й хвилині, замкнувши простріл з лівого флангу від Андрія Бацули. Городяни випереджали футболістів Паулу Фонсеки лише три хвилини: Бернард потужним ударом з-за меж штрафного майданчика "Олександрії" зрівняв рахунок - 1:1.
До перерви "Олександрія" зуміла вдруге забити діючому чемпіону України. На 27-й хвилині все той же Полярус вивів жовто-чорних уперед, проявивши індивідуальну майстерність: прийняв м'яча на груди у воротарській зоні суперників, розвернувся і зльоту пробив з-під захисника у неприкритий Андрієм П'ятовим лівий кут воріт.
На початку другого тайму олександрійці могли забити й третій гол після втрати м'яча гірниками у центрі поля, однак удар Василя Грицука відбив П'ятов.
«Шахтар» прагнув щонайменше відігратися і створив велику кількість небезпечних моментів, однак олександрійці втримали переможний рахунок, здобувши цілком заслужену перемогу.
Матч завершився з рахунком 1:2 на користь підопічних Володимира Шарана.

Поразка не завадила "гірникам" лишитися в  лідерах турнірної таблиці. "Шахтар" продовжує очолювати чемпіонат, маючи на сім залікових балів більше, аніж "Динамо". Проте кияни завтра у Кропивницькому ще зіграють свій матч проти "Зірки". У свою чергу "Олександрія" з 15-ма очками піднялася на восьму сходинку в чемпіонаті.

"Шахтар" - "Олександрія" - 1:2 (1:2)
Українська Прем'єр-Ліга. 16-й тур. 17 листопада 2017 року (п'ятниця). Початок 19:00. ОСК Металіст, Харків. Глядачів 4037. t 2°C
"Шахтар": Пятов, Ракицький, Ісмаїлі, Феррейра, Ордець (Бланко-Лещук 83), Марлос, Бернард, Фред, Тайсон, Степаненко (Патрік 70), Бутко.
"Олександрія": Паньків, Бацула, Старенький (Козак 84), Грицук, Гітченко, Запорожан, Полярус (Пономарь 67), Цуріков, Довгий, Бондаренко, Чеботаєв
Голи: 0:1, Полярус Артем (15); 1:1, Бернард (18); 1:2, Полярус Артем (27).
Попередження: Фред 65, Марлос 81 - Довгий 53, Полярус 65, Паньків 79.