Стрільці обласного центру вибороли три «золота» на чемпіонаті України (ФОТО)

Кількість переглядів - 713

Кропивницькі снайперки відмінно відстрілялися у Львові, де 15-21 листопада проводився чемпіонат України з кульової стрільби у приміщенні серед спортсменів 1997 років народження і молодше.

Наша область була представлена вихованками комплексної ДЮСШ №3, які за підсумками змагань завоювали три медалі найвищого ґатунку .
Збірна команда Кіровоградської області у складі Альони Шевченко, Ангеліни Вовк і Євгенії Шалової стала чемпіоном обох командних змагальних вправ чемпіонату. Наші дівчата найвлучніше відстрілялися з малокаліберного пістолету (відстань 25 метрів, 30 залікових пострілів по мішені з чорним колом та 30 пострілів по мішені що з'являється). Срібними призерками стали дівчата зі збірної Львова-1, а замкнула призову трійку друга команда львів’ян.
2017 11 19 shooting 1

Особисто на малокаліберному пістолеті Альона Шевченко стала чемпіонкою, набравши 564 очка.
Третє «золото» кропивницькі дівчата у тому ж складі вибороли у стрільбі з пневматичного пістолета (10 метрів, 40 залікових пострілів).

Воли залишили позаду на призовому подіумі срібних призерок, команду Херсонської області та бронзових – Львівської області.

- У командних змаганнях виступало 18 збірних. У жіночому пістолеті змагання проводилися у двох вправах і обидві виграли снайперки з Кропивницького. Одразу два командні види ми ніколи не вигравали, тому мої підопічні виступили дуже вдало, - розповів "Гречці" тренер наших спортсменок, заслужений тренер України Ілгам Ібрагімов.

Нагадаємо, Альона Шевченко тижнем раніше перемогла на міжнародному турнірі з кульової стрільби у Словаччині, а наприкінці жовтня стала чемпіонкою України з кульової стрільби у Вінниці.