«Олександрія» розгромила львівські «Карпати» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 707

Розгромом для гостей завершився матч 17-го туру української Прем’єр-Ліги на стадіоні «Ніка» між «Олександрією» та «Карпатами» сьогодні, 26 листопада.

У ворота львівської команди, яка грала з новим керманичем Олегом Бойчишиним, господарі забили три м’ячі. Всі голи побували у воротах «Карпат» у другому таймі.
Відкрив рахунок Артем Полярус на 60-й хвилині, який першим устиг на добиванні після удару Сергія Старенького та подальшим парируванням воротаря Романа Підківки.
Не встигли гості оговтатися, як за шість хвилин помилка гостей в обороні призвела до другого взяття воріт. Артем Полярус скористався непорозумінням Мірошніченка та Сениці, віддав передачу Сергію Старенькому. Кращий голеадор «Олександрії» у цьому чемпіонаті свою нагоду не змарнував – 2:0.
Третій гол жовто-чорні забили львів’янам на 79-й хвилині. Через помилку Сениці, який невдало відпасував м’яч до воротаря, кулястого перехопив Віталій Пономар і сам розібрався з Підківкою, потроївши перевагу своєї команди.
Для зелено-білих збереглася сумна традиція, які ще жодного разу у чемпіонатах не перемагали на полі «Олександрії» - по три поразки та нічиї.
Маючи після звітного туру 18 очок і посідаючи восьме місце, команда Володимира Шарана продовжує боротьбу за потрапляння до провідної шістки.

Наступну гру «Олександрія» проведе 3 грудня в Полтаві з «Ворсклою».

ФК «Олександрія» - «Карпати» (Львів) - 3:0 (0:0)

Українська Прем’єр-Ліга. 17-й тур. 26 листопада 2017 року. Початок 17:00. м. Олександрія, стадіон КСК «Ніка». 1007 глядачів, +3 °C
Арбітр матчу: Сергій Бойко (Київська обл.)
Асистенти арбітра: Євген Петраков (Київ), Сергій Приступа (Київ)
Четвертий арбітр: Сергій Березка (Київська обл.)
Спостерігач арбітражу: Сергій Дзюба (Київ)

«Олександрія»: Паньків, Чеботаєв, Бондаренко, Довгий, Пономар (Куліш, 80), Цуріков, Полярус, Запорожан – к/к, Гітченко, Грицук (Банада, 75), Старенький (Пашаєв, 71). Запасні: Рудик, Каленчук, Басов, Стецьков. Головний тренер – Володимир Шаран

«Карпати»: Підківка, Мірошніченко, Федецький, Перейра (Швед, 57), Сениця, Гуцуляк, Тіссоне, Худоб’як – к/к, Мякушко, Карраскаль (Акулінін, 79), Гладкий (Дебелко, 67). Запасні: Мисак, Лебеденко, Чачуа, Франціско. В.о.головного тренера – Олег Бойчишин

Попередження: А. Полярус (62), О.Довгий (76) – Тіссоне (29), І. Худоб’як (75)
Голи: 1:0, Полярус Артем (60); 2:0, Старенький Сергій (66); 3:0, Пономар Віталій (79)