Кропивницька «Зірка» програла «Зорі» у Запоріжжі (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 1008

Кропивницька «Зірка» не змогла у виїзному матчі 17-го туру української Прем’єр-Ліги взяти очки у Запоріжжі. У неділю, 26 листопада команда Романа Монарьова мінімально програла луганській «Зорі».

2017 11 26 zor zir

Матч видався цікавий і напружений. Обидві команди прагнули забити, тому від стартових хвилин футболісти грали у відкритий футбол, почергово атакували, діяли агресивно у відборах, постійно пресингували.
Вже на 7-й хвилині номінальні господарі дали пробити Івану Цюпі, однак його удар не ніс загрози воротам Андрія Луніна.
Згодом свої моменти змарнували футболісти «Зорі». На 20-й хвилині Артем Гордієнко не використав свій шанс, а за хвилину після розіграшу кутового ворота «Зірки» врятував Євген Паст, змінивши траєкторію м’яча, який летів на дальню неприкриту штангу прямо на голову одного з гравців суперників. До перерви у червоно-жовтих загострив гру Олексій Чичиков, який замикав ударом головою навіс із правого флангу – м’яч пролетів поряд зі стійкою.
Загалом підопічні Романа Монарьова доволі непогано провели перший тайм, нічим не поступаючись суперникам, але їм не вистачало гострих передач у штрафний майданчик для завершальної фази атаки. Така ж проблема була і в господарів.
У другому таймі краще виглядали гравці «Зорі», які вийшли на поле більш вмотивованими і на 58-й хвилині досягли свого. Атаку розпочав Олександр Сваток навісом із центра поля на Євгена Опанасенка. Останнього у воротарській зоні збив Арман Оганесян, але арбітр не вказав на 11-метровий, а дав дограти епізод. М’яч потрапив до ніг Артема Громова, який і відкрив рахунок у матчі – 1:0.
Зіркові намагалися відігратися, але нічого в них не виходило. Господарі грали дисципліновано в обороні та чекали свої моменти в контратаках. Зрівняти рахунок намагався Оганесян – його дальній удар якого заблокували захисники. Більше нагод створила саме команда Юрія Вернидуба. Небезпечно у воротарську зону з правого флангу прострілював Олександр Караваєв, але його не підтримали партнери. На 81-й хвилині ворота «Зірки» врятував Паст, який майстерним сейвом парирував удар метрів з 15-ти Артема Громова. Воротам червоно-жовтих до завершення матчу загрожували ще Сваток і Караваєв, але їх підвела влучність. Останню можливість зрівняти рахунок на третій компенсованій хвилині мав Чичиков, який цілив у нижній правий кут, та на місці був Андрій Лунін.
Кропивницька «Зірка» з 14-ма очками лишилася на 10-му місці, випереджаючи львівські «Карпати», які мають такий же очковий запас, лише за додатковими показниками. Перемогою над «Зіркою» «Зоря» перервала шестиматчеву безвиграшну серію та з 23-ма очками розташувалася на 6-му місці у чемпіонаті.

«Зоря» (Луганськ) – «Зірка» (Кропивницький) − 1:0 (0:0).
26 листопада 2017 року (неділя). Початок о 19:30. Запоріжжя. Стадіон «Славутич-Арена». 1627 глядачів. 0 С. Чемпіонат України УПЛ, 2 коло, 17 тур.
Арбітр: Балакін Микола (Київ).
Асистенти арбітра: Шудрік Денис (Сімферополь), Холодинський Олександр (Лозова).
Четвертий арбітр: Романов Віталій (Дніпро).
Спостерігач арбітражу: Власенко Юрій (Київ).
Делегат ФФУ: Кучер Олег (Рівне).

«Зоря»: 16. Лунін Андрій, 2. Сухоцький Артем, 3. Сваток Олександр, 5. Гордієнко Артем (24. Гречишкін Дмитро, 55), 19. Луньов Максим (27. Кабаєв Владислав, 71), 20. Караваєв Олександр (к/к), 28. Громов Артем, 36. Бабенко Руслан, 39. Опанасенко Євген, 44. Чечер Вячеслав, 96. Сілас (95. Іурі, 46). Запасні: 77. Чуваєв Олег, 6. Каменюка Микита, 10. Леонідас, 98. Чеберко Євген. Головний тренер: Вернидуб Юрій.

«Зірка»: 44. Паст Євген, 4. Качараба Тарас, 7. Драченко Максим (к/к), 8. Полегенько Павло, 19. Оганесян Арман (15. Збунь Олексій, 71), 21. Загальський Ігор, 29. Прядун Максим (38. Петров Сергій, 66), 33. Рассадкін Глєб, 55. Ковальов Максим (23. Маткобожик Олександр, 70), 77. Чичиков Олексій, 93. Цюпа Іван. Запасні: 41. Льопка Роман, 10. Фаворов Артем, 22. Гедж Арно, 27. Дришлюк Кирило. Головний тренер: Монарьов Роман.

Гол: 1:0, Громов Артем (58).
Попередження: Сухоцький Артем (39), Чечер Вячеслав (69), Маткобожик Олександр (77).

Наступну гру футболісти з Кропивницького проведуть 3 грудня удома на місцевому однойменному стадіоні «Зірка» з аутсайдером чемпіонату кам’янською «Сталлю». Початок о 14:00. Цим матчем наші футболісти завершать домашні виступи у 2017-му році.