Кропивницька спортсменка здобула медаль міжнародних змагань з кульової стрільби у Польщі (ФОТО)

Кількість переглядів - 823

Представниця обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Буніна піднялася на п’єдестал міжнародних змагань POLISH OPEN KALIBER 2017, що проводилися 23-26 листопада у польському місті Бєлосток.

Підопічна заслуженого тренера України Ілгама Ібрагімова була влучною у стрільбі з гвинтівки з відстані 10 метрів, де змагалося 56 жінок.
Учасниками турніру стали понад 400 учасників.
Загалом збірна України на даних змаганнях виборола 6 золотих, 6 срібних і 1 бронзову медалі та посіла у загальнокомандному заліку друге місце. Першими стали польські стрільці.