Кропивницька «Зірка» в заключному домашньому матчі перемогла «Сталь» (ФОТО, ВІДЕО)

Кількість переглядів - 898

Мінімальною перемогою 1:0 завершила «Зірка» заключний у нинішньому році домашній матч в українській Прем’єр-Лізі.

У 18-му турі футболісти з Кропивницького сьогодні, 3 грудня, на домашньому стадіоні здолали аутсайдера чемпіонату кам’янську «Сталь».

Для господарів матч видався непростим, адже більшу його частину червоно-жовті провели в меншості і лише ближче до завершення поєдинку, коли гості теж лишилися вдесятьох, наші футболісти зуміли забити єдиний гол, що приніс їм звитягу.

2017 12 03 zir stal

До середини першого тайму боротьба на полі проходила без особливої гостроти. Більше нагадували про себе ультрас «Зірки», які пронесли через шільні поліцейські кордони значну кількість піротехнічних засобів і постійними шумовими вибухами привертали до себе увагу. Перший момент команда Романа Монарьова створила на 22-й хвилині після стандарту від Загальського. Ігор навісив м’яча у воротарську зону, де Глєб Рассадкін спромігся пробити головою, однак страж воріт «Сталі» Герман Пеньков удар парирував і перевів м'яча на кутовий. За кілька хвилин білоруський легіонер не використав супермомент під час виходу віч-на-віч із Пеньковим. Потім послідувало два видалення. Спочатку арбітр матчу Володимир Новохатній змусив залишити поле головного тренера кам’янців Ніколая Костова за недоречні на його думку апеляції, а на 31-й хвилині – півзахисника «Зірки» Арно Геджа, який заробив другу жовту картку, намагаючись ціною порушення повернути втрачений у центрі полі м’яч. За п’ять хвилин до цього ігрового епізоду Арно отримав перший фол. Як тільки зіркові лишилися в меншості, гості одразу створили свій перший момент біля воріт «Зірки». Потужний дальній удар зі штрафного від Богдана Михайліченка примусив Євгена Паста сейвом відбивати кулястого з нижнього правого кута. У компенсовані хвилини лише вчасний вихід воротаря нашої команди завадив капітану «Сталі» Едгару Малакяну вивести гостей уперед.

2017 12 03 zir stal2

Другий тайм господарі розпочали з натиску, додавши швидкостей. На 56-й хвилині вони створили чудовий момент, що мав завершуватися зміною цифр на табло. Червоно-жовті організували атаку лівим флангом, звідки Олексій Чичиков прострілив вздовж лінії воріт суперників, але на дальній штанзі Артему Фаворову не вистачило якоїсь миті, щоб підставити ногу та результативно замкнути атаку.
Чисельна перевага суперників була малопомітною, лише періодичні сплески активності нагадували, що «Сталь» має на полі на одного гравця більше. В одному з таких випадків Малакян з-за меж штрафної зони пробив вище воріт, ще у двох моментах вчасно реагував Паст. Наш воротар став на заваді удару Ореста Кузика, а потім перервав перспективний простріл з правого флангу.
Зіркові зуміли в меншості пристосуватися до гри «Сталі», допоки на 76-й хвилині команди не вирівнялися у складах. За свіжим Максимом Прядуном, який напередодні замінив Артема Фаворова, не встиг захисник сталеварів Анатолій Ульянов, грубо зігравши проти нападника «Зірки» на правому фланзі. Арбітр показав йому другу жовту картку і видалив із поля, а за дві хвилини підопічні Романа Монарьова порадували нечисельну публіку, яка незважаючи на дощову, холодну погоду, прийшла на стадіон підтримати місцеву команду. Іван Цюпа забив головою після подачі з кутової позначки. На радощах вболівальники швидко забули про потужний і небезпечний удар Олексія Чичикова, що передував голу після якого воротар «Сталі» і перевів м’яча на кутовий.
За п’ять хвилин до завершення основного часу остаточне питання щодо переможця міг зняти Прядун, але в падінні його удар з-під воротаря був заслабким, тож захисники встигли відбити м'яча, який повільно прямував у пусті ворота. На останніх хвилинах гості пішли у ва-банк, намагаючись врятувати матч, але нічого по-справжньому небезпечного їм створити не вдалося.

«Сталь» так і лишилася на останньому 12-му місці, а «Зірка» піднялася на дев’яте. В заключному турі календарного року кропивничани в Одесі 9 грудня зіграють із «Чорноморцем».

«Зірка» (Кропивницький) – «Сталь» (Кам’янське) - 1:0 (0:0)
Українська Прем’єр-Ліга. 18-й тур. м. Кропивницкий, стадіон «Зірка». 3 грудня 2017 року (неділя). Початок матчу о 14:00.
Арбітр: Новохатній Володимир
Асистент 1: Курбанов Заур
Асистент 2: Сухін Віталій
4-й арбітр: Кутаков Дмитро
Делегат: Безсмертний Віктор
Спостерігач: Покідько Ігор

«Зірка»: Євген Паст, Тарас Качараба, Павло Полегенько, Артем Фаворов (Кирило Дришлюк 90), Арман Оганесян (Олексій Збунь 85), Ігор Загальський, Арно Гедж, Глєб Рассадкін (Максим Прядун 64), Максим Ковальов, Олексій Чичиков, Іван Цюпа.
«Сталь»: Герман Пеньков, Гор Малакян (Дмитро Копитов 60), Мар’ян Мисик (Артем Хоцяновський 79), Орест Кузик, Олександр Тимчик, Анатолій Ульянов, Едгар Малакян (Данило Книш 72), Артур Даніелян, Євген Ткачук, Богдан Михайліченко, Андрій Якимів.

Гол: 1:0, Цюпа Іван (78)
Попередження: Арно Гедж (28), Арно Гедж (33), Павло Полегенько (36), Тарас Качараба (60), Ігорь Загальський (67), Кирило Дришлюк (90+3), Євген Паст (90+4) - Анатолій Ульянов (36), Едгар Малакян (67), Богдан Михайліченко (67), Анатолій Ульянов (76), Олександр Тимчик (83), Артур Даніелян (89), Артем Хоцяновський (89).
Видалення: Арно Гедж (33) - Анатолій Ульянов (76).