Кропивницька «Зірка» завершила виступи у 2017 році нічиєю з «Чорноморцем» (ФОТО, ВІДЕО)

Кількість переглядів - 867

Кропивницька «Зірка» в заключному матчі 2017 року в Одесі зіграла в результативну нічию − 3:3 з «Чорноморцем» у 19-му турі української Прем’єр-Ліги сьогодні, 9 грудня.

2017 12 09 ch zir1

Двічі програючи за ходом матчу, підопічні Романа Монарьова відігравалися, а наприкінці поєдинку навіть вийшли вперед. Коли ж ішли компенсовані хвилині, призначений у ворота Євгена Паста і, приніс одеситам одне очко, а команди загалом завершили останній матч 2017 року нічийним рахунком.
Обидва колективи перед зустріччю перебували в турнірній таблиці поряд: «Зірка» - 9, «Чорноморець» - 10. Командам були вкрай потрібні очки, тому вони влаштували на стадіоні в Одесі безкомпромісну боротьбу.
Рахунок відкрили господарі наприкінці першого тайму. У моряків швидку комбінаційну атаку влучним пострілом завершив Олексій Хобленко.
Попереду одесити були недовго. На 51-й хвилині червоно-жовті зрівняли рахунок. Атаку яку розпочав Артем Фаворов пасом на Глєба Рассадкіна, результативно завершив Олексій Чичиков. Півзахисник «Зірки» прийняв м’яча від білоруського легіонера у штрафному майданчику і пробив влучно під поперечину – 1:1.
Вдруге кропивничанам довелося відігруватися після пропущеного голу на 57-й хвилині. Його автором став Бамба Фусенні.
Джокером у колоді Романа Монарьова став Максим Прядун, який замінив на 77-й хвилині Чичикова. Вже за п’ять хвилин нападник зіркових зрівняв рахунок: асист від Рассадкіна Максим завершив майстерним ударом головою в дальній кут. На 88-й хвилині Прядун оформив дубль. Знову співавтором третього голу став Рассадкін, відправивши м’яча у вільну зону в прорив на Прядуна. Останній із правого кута штрафного майданчика точно пробив у ближній від воротаря кут – 3:2.
Та втримати перемогу «Зірці» не вдалося. Одесити пішли у ва-банк в надії відігратися. У карній зоні нашої команди м’яч влучив у руку Максиму Драченку. Арбітр Ігор Пасхал призначив пенальті, яке реалізував Хобленко та встановив остаточний рахунок – 3:3.
Попереду на футболістів чекає зимова перерва та підготовка до весняної частини чемпіонату, що розпочнеться 17 лютого домашнім матчем із «Маріуполем».

«Чорноморець» (Одеса) – «Зірка» (Кропивницький) – 3:3 (1:0).
9 грудня 2017 року (субота). Початок о 14:00. Одеса. Стадіон «Чорноморець». 4246 глядачів. +10 С. Чемпіонат УПЛ, 2 коло, 19-й тур.
Арбітр: Пасхал Ігор (Херсон).
Асистенти арбітра: Оганєсян Дмитро (Луганськ), Нижник Віктор (Вінниця).
Четвертий арбітр: Кутаков Дмитро (Бровари).
Спостерігач арбітражу: Петров Володимир (Харків).
Делегат ФФУ: Марусін Сергій (Одеса).

«Чорноморець»: 1. Гутар Аляксандр, 2. Мамаду (48. Оріховський Павло, 55), 6. Ковалець Кирило (75. Третьяков Максим, 86), 9. Хобленко Олексій, 17. Татарков Микита, 21. Бамба Фусенні, 25. Мартиненко Євгеній, 27. Люлька Сергій (к/к), 42. Зубейко Євгеній, 69. Антонов Олексій (7. Мусолітін Микола, 90), 89. Політило Сергій. Запасні: 31. Федоренко Андрій, 33. Барілко Володимир, 40. Веремєєв Владислав, 96. Каплієнко Олександр. Головний тренер: Дулуб Олег.

«Зірка»: 44. Паст Євген, 4. Качараба Тарас, 7. Драченко Максим (к/к), 8. Полегенько Павло, 10. Фаворов Артем, 19. Оганесян Арман (15. Збунь Олексій, 59), 27. Дришлюк Кирило (38. Петров Сергій, 82), 33. Рассадкін Глєб, 55. Ковальов Максим, 77. Чичиков Олексій (29. Прядун Максим, 77), 93. Цюпа Іван. Запасні: 41. Льопка Роман, 6. Кастельс Ортега Марк, 9. Маліновський Назар, 23. Маткобожик Олександр. Головний тренер: Монарьов Роман.

Голи: 1:0, Хобленко Олексій (43); 1:1, Чичиков Олексій (51); 2:1, Бамба Фусенні (57); 2:2, Прядун Максим (83); 2:3, Прядун Максим (88); 3:3, Хобленко Олексій (90, з пенальті).
Попередження: Бамба Фусенні (10), Ковалець Кирило (25), Дришлюк Кирило (27), Мамаду (45+3), Фаворов Артем (45+3), Мартиненко Євгеній (53), Зубейко Євгеній (70), Хобленко Олексій (86), Драченко Максим (90), Хобленко Олексій (90+3).
Вилучення: Хобленко Олексій (90+3, друга жовта картка).