Спорт

Ветеран «Зірки» потребує допомоги на лікування

. 1799

Ionov Zirka

Володар Кубку УРСР з футболу 1975 року, воротар «Зірки» Олексій Іонов, зараз важко хворіє та потребує допомоги на лікування.

Про це повідомляє сайт «СпортRepоrter».

Воротар Олексій Іонов на футбольному посту номер один вважався взірцем надійності, холоднокровності та вселяв своєю грою спокій у захисників. Не випадково ж, у тих матчах, коли ворота захищав Іонов, кіровоградська «Зірка» пропускала дуже мало м’ячів. 

І в 1975 році, коли команда здобула свій третій Кубок УРСР, голкіпер «Зірки» не раз рятував свою команду від, здавалося б, неминучого голу. З моменту того тріумфу пройшло вже немало часу й було виховано, в тому числі й на прикладі Олексія Іонова, не одне покоління футболістів-переможців. А ось ветеранів усе більше підводить здоров’я, значна частина якого була віддана улюбленій грі. Вони заслужили нашу шану та повагу, але достатніх коштів на безбідну старість заробити, на жаль, не вдалося. І ось, коли стало зовсім скрутно, а грошей на лікування вже не вистачає, родина Олексія Миколайовича Іонова, який уже давно важко хворіє, звернулась із проханням про допомогу до всіх шанувальників футболу та всіх небайдужих і милосердних людей.
Всі, хто має бажання й можливість допомогти Олексію Миколайовичу Іонову, велике прохання перерахувати кошти на карту доньки легендарного футболіста.

Номер картки Приватбанку: 4149437859018556 Павлюк Вікторія Олексіївна.

Родина Олексія Миколайовича Іонова дуже сподівається на нашу підтримку.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама