Спорт

«Олександрія» завершила рік нічиєю з київським «Динамо» (ФОТО, ВІДЕО)

. 1841

«Олександрія» у заключному нинішнього року офіційному матчі зуміла відібрати очки у срібного призера останнього сезону столичного «Динамо».

2017 12 10 Ol Dyn

В 19-му турі української Прем’єр-Ліги сьогодні, 10 грудня, команда Володимира Шарана розписала з гостями безгольову нічию.
Поєдинок супроводжувався дощем, що суттєво вплинув на стан газону на стадіоні «Ніка» та відповідно якість атакувальних дій обох команд.
У першому таймі на полі точилася відносно рівна гра в якій дещо переважали титуловані гості. По перерві олександрійці грали на утримання рахунку і їм це вдалося. Для динамівців завдання забити ускладнилося після видалення за симуляцію у штрафному майданчику «Олександрії» Артема Бєсєдіна на 78-й хвилині, який провів на полі лише 16-ть хвилин.
Жовто-чорним вдалося відстояти прийнятну нічию та піти на зимові канікули з 19-ма очками, посідаючи восьме місце турнірної таблиці. Футболісти «Динамо» завершили ігри УПЛ в 2017-му році з 39-ма пунктами та другим поточним місцем у чемпіонаті.

Матч 20-го туру "Олександрія" проведе 17 лютого 2018 року в Кам'янському зі "Сталлю".

ФК «Олександрія» - «Динамо» (Київ) 0:0
Українська Прем’єр-Ліга. 19-й тур. 10 грудня 2017 року (неділя). Початок о 14:00. м. Олександрія. Стадіон КСК «Ніка», 2228 глядачів, Температура +8 °C.