Баскетболісти з Кропивницького двічі впевнено перемогли «Харківських соколів»

Кількість переглядів - 584

У домашньому турі вищолігового Чемпіонату України з баскетболу БК «Золотой вєк» останніми вихідними двічі переміг «Харківських соколів».

2017 12 09 2У першій грі 9 грудня на майданчику ігрової зали факультету фізичного виховання гостей вистачило на стартові дві чверті, в яких вони на рівних протистояли баскетболістам Кропивницького, завершивши її з рахунком 42:41. Після великої перерви господарі суттєво додали у швидкостях і довели рахунок до впевненої перемоги.

БК «Золотой вєк» (Кропивницький) – БК «Харківські соколи» (Харків) – 109:76 (25:19, 17:22, 33:21, 34:14).
Найрезультативнішими гравцями у складі «Золотого Века» в суботу стали Олександр Дробязко (31 пункт), Владислав Унгурян (25 очок), Сергій Юрченко (14 очок), В’ячеслав Моторчук (дабл-дабл – 14 очок, 11 підбирань), Богдан Сосой (9 очок, 11 підбирань) і Дмитро Антонець (9 очок).

У неділю в грі-відповіді наші баскетболісти здолали суперників зі ще більш відчутною перевагою, випередивши їх на 40 очок. У жодній 10-хвилинці «золоті» не дозволили засумніватися у своїй перевазі, нарощуючи гандикап з кожною наступною чвертю. Особливо результативно баскетболісти з Кропивницького провели заключний відрізок.

БК «Золотой вєк» (Кропивницький) – БК «Харківські соколи» (Харків) – 114:74 (25:22, 28:18, 26:20, 35:14).

У складі «Золотого Века» до розгрому гостей найбільше доклалися: Богдан Сосой (дабл-дабл – 17 очок, 10 передач), Сергій Юрченко (15 очок), Владислав Унгурян (23 пункти), Олександр Дробязко (14 очок), Олексій Масальський (14 очок).