Спорт

Кропивничанин увійшов до трійки кращих дзюдоїстів України серед кадетів (ФОТО)

. 1745

Вихованець обласної комплексної ДЮСШ "Ніка" Вадим Велков увійшов до трійки кращих дзюдоїстів серед юнаків до 18 років за підсумками щорічного рейтингу, опублікованому на сайті Федерації дзюдо України.

У 2017 році він набрав загалом 380 очок. Із них 263 бали Вадим отримав за сьомі місця на кадетському чемпіонаті світу та Європи. 72 - за срібну нагороду кадетського Кубку Європи. Решту - 45 пунктів він здобув за успішні виступи на національних змаганнях.

Очолив рейтинг представник Волинської області Вадим Чернов (773). Випередив дзюдоїста з Кропивницького і Марат Крижанський (396) з Вінничини.

2017 10 29 Velkov1

Серед наших дівчат найвище в рейтингу піднялася Діана Зборошенко. За підсумками змагань у 2017 році представниця відділення ОК «Ніка» з Олександрівки посіла 14-е місце, набравши 106 очок. Нагадаємо нинішнього року Діана виборола “бронзу» чемпіонату України U-21, стала третьою на кадетському Чемпіонаті України, була бронзовою призеркою Кубку України.