Спорт

За прикладом Кропивницького спортивну мапу створять в інших регіонах України (ФОТО)

. 2059

Проект «Спортивна мапа Кропивницького», який успішно реалізували в нашому обласному центрі, буде прикладом для картування за спортивною тематикою в інших регіонах України. 

2017 12 13 maps3Даний проект учора було презентовано його автором, директором комплексної ДЮСШ №3, спортивним оглядачем «Гречки» Євгеном Савранським у Києві на семінарі-нараді НОК України з суб’єктами олімпійського руху.

«Нам це вдалося. Проект «Спортивна мапа Кропивницького» донесли до керівництва Національного олімпійського комітету України та керівників усіх обласних осередків. 13 грудня в Києві у складі делегації нашої області, взяв участь у семінарі-нараді, присвяченій звітуванню роботи відділень НОК України за 2017 рік», – написав Євген у Facebook.

Під час звіту Кіровоградського обласного відділення НОК він протягом 5 хвилин презентував спільний із обласним відділенням проект, який дуже зацікавив усіх членів семінару, тому Євгенові запропонували ознайомити з його деталями всіх учасників семінару після звітувань регіональних відділень.

«Вже ввечері протягом 30 хвилин детально показав структуру мапи, принцип користування, відповів на запитання. Мало сказати, що проект зацікавив усіх - він вразив: унікальністю, сучасністю, доступністю, наповнюваністю, способом розповсюдження та залучення користувачів. Багатьом керівникам і представникам відділень залишив свій номер телефону. Сподіваюся, НОК України долучиться до його реалізації. Дякую голові НОК у Кіровоградській області Олександру Кузьміну, що посприяв моїй участі в семінарі у складі делегації нашої області», - підсумував він.
2017 12 13 maps2017 12 13 maps2

Нагадаємо, онлайновий навігатор "Спортивна мапа Кропивницького" презентували в обласному центрі 8 грудня.


Автор обкладинки - Артем Луценко
 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама