Спорт

Керманич «Зірки» вважає, що його очікування виправдали замало футболістів

. 1494

Підсумовуючи виступи в осінній частині чемпіонату, головний тренер «Зірки» Роман Монарьов визнав, що не всі його підопічні виправдали очікування.

«Великий потенціал є в Ішема Ель Амдауї, але в нього великі проблеми із психологією, проблеми, скажімо, не футбольного характеру. Йому потрібно було трохи потерпіти. Те, що робили Арно Гедж і Сесе Пепе, перед тим, як на постійній основі грати в основному складі. Так, є проблеми, є різниця в інфраструктурних питаннях, у побутових. Звісно ж, період на адаптацію будь-якому футболісту потрібен, особливо тим, хто приїжджає з Європи в Україну, але з цим Ішем і не впорався. Той-таки Арно Гедж поки що не може розкрити свій потенціал на всі сто відсотків, але він у нього, безумовно, є і я його бачу. Дуже задоволений його роботою на тренуваннях. У нього наші молоді гравці, такі як Кирило Дришлюк, Максим Прядун, Олександр Маткобожик багато чому вчаться. Так само величезний потенціал і у Сесе Пепе, але є проблеми іншого характеру. Потрібно з ним іще рік-два працювати, для того, щоб він вийшов на той рівень, який би дозволив, без проблем, заграти в топ-клубі», - прокоментував він прес-службі клубу.

Щодо успішних моментів своєї роботи, то Роман Монарьов вважає, що вдалося, насамперед, створити боєздатний колектив: «Не буває так, що ти узяв багато нових гравців і одразу утворився колектив. Усе одно є притирання, є шорсткості, але ми це подолали. Команда зазнала серйозних змін, оновилась, омолодилась і, згуртувавшись, ми стали покращувати наші ігрові якості. Що не вдалося? Мабуть, це гра першим номером. Не вистачає поки ні навичок, ні якостей для такої гри й у цьому напрямку нам ще потрібно дуже й дуже багато та якісно працювати. Але я не відмовляюсь від свого напрямку і вважаю, що поступово ми прийдемо до якісної комбінаційної гри, яка дозволить створювати більше гольових можливостей і більше вражати ворота суперників. Це один із яскравих напрямків сучасного футболу, коли ти граєш так, що отримуєш сам задоволення, радуєш уболівальників і перемагаєш».

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама