Кропивницький гирьовик став призером всеукраїнського турніру в Харкові (ФОТО)

Кількість переглядів - 803

Гирьовик Геннадій Тимофєєв виборов срібну нагороду Всеукраїнського турніру з гирьового спорту пам’яті маршала авіації, тричі Героя Радянського Союзу Івана Кожедуба.

2017 12 17 gs

Змагання проводилися 16-17 грудня в Харкові.

У ваговій категорії до 85 кг вихованець тренера Сергія Шевченка з комплексної ДЮСШ №1 32-кілограмовими гирями у поштовху виконав 110 підйомів, а в ривку – 202, перевищивши на 11 балів норматив майстра спорту України міжнародного класу. В ривку майстер спорту Геннадій Тимофєєв до того ж встановив новий рекорд України.
На п’єдесталі гирьовик із Кропивницького поступився «золотом» лише заслуженому майстру спорту, чемпіону світу полтавчанину Олегу Коломійцю.
Лише два очки не вистачило другому представникові КДЮСШ №1 Владиславу Вишінському, щоб стати медалістом турніру. У вазі до 73 кг він посів четверте місце (65-поштовх, 110-ривок, 120 очок).