Спорт

Знам’янчанин став чемпіоном світу з бойового самбо (ФОТО)

. 1855

Вихованець знам’янського клубу «Піт-Файтер» Владислав Ільїн став чемпіоном світу з бойового самбо.

Найвищу нагороду у своїй спортивній кар’єрі підопічний тренера Олексія Слуцького виборов 15 грудня у м. Душанбе (Таджикистан).

2017 12 22 ilyin2

Після повернення додому новоспечений чемпіон світу дав інтерв’ю сайту komora.info в якому розповів свій шлях до тріумфу.

Скільки часу ти йшов до цієї перемоги і звання чемпіона світу?
З 15 років я почав тренуватись, для неолімпійських видів спорту найвища сходинка – це чемпіонат світу, а олімпійських – Олімпійські ігри. Виходить так, що до цієї нагороди я йшов сім років. Я не маю намірів зупинятись, бо ще не виграв Чемпіонат світу з MMA (від. англ. Mixed Martial Arts - змішані бойові мистецтва), але вже маю «срібло» чемпіонату Європи ММА, яке здобув цього року.

Хто були твої суперники, кого переміг у фіналі Чемпіонату світу з бойового самбо?
Всього було три боя. Перший з казахом, другий – зі спортсменом з Узбекистану і фінал з улюбленцем публіки чемпіоном Таджикистану. На чемпіонатах такого рівня не буває легких перемог, були дуже гідні суперники, перші номери своїх країн. Особливо важкий морально фінал, адже вся публіка у залі дуже підтримувала свого земляка. Я дякую за настрій, підтримку Федору Миколайовичу Середюку головному тренеру збірної України з бойового самбо. Він всю команду і мене налаштував морально тільки на перемогу, навіть не обговорювались другі чи треті місця.

Де ти зараз тренуєшся, адже починав ти у знам’янському клубі «Піт –Файтер»?
Я дякую за всі роки тренувань у Олексія Слуцького у рідній Знам’янці, зараз я вчуся в Дніпрі і тренуюсь у Олександра Сокола в спортивному клубі «Леон».

Зараз ти постійно тренуєшся і маєш наміри вже на наступний рік участі у чемпіонатах?
Я поки що беру паузу і продовжую тренування, але не знаю, які змагання календарно підготує наступний 2018 рік. Я змагаюсь не для винагород, я йду шляхом, який обрав – це бути спортсменом, нагороди самі мене знайдуть, якщо так буде потрібно.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама