Кропивницький «Золотой вєк» двічі на виїзді здолав дубль «Дніпра» (ФОТО)

Кількість переглядів - 743

Двома перемогами завершили виїзний шостий тур вищолігового чемпіонату України кропивницькі баскетболісти з БК «Золотой вєк» 23-24 грудня у Дніпрі.

Команда Георгія Ступенчука не без проблем здолала «Дніпро-2».

2017 12 24 zv

Дуже складною для наших баскетболістів видалася перша гра, в якій вони лише на два очки випередили своїх суперників – 74:72. Протягом зустрічі на паркеті велася конкурентна боротьба. Перед заключною чвертю гості випереджали дніпрян на 7 пунктів. Господарі намагалися будь-що порадувати місцевих уболівальників: вони результативніше провели заключну 10-хвилинку, проте кропивничанам вдалося утримати переможний рахунок.

БК «Дніпро-2» (Дніпро) – БК «Золотой вєк» (Кропивницький) – 72:74 (14:23, 24:15, 15:22, 19:14)

БК «Золотой вєк»: Олександр Дробязко (18 очок +12 підбирань +4 результативні передачі), Богдан Сосой (11+8+5), Дмитро Антонець (19+1+3), Вячеслав Моторчук (6+6+2), Володимир Цибін (4+2+2), Сергій Юрченко (7+7+2), Олексій Масальський (4+2+2), Владислав Унгурян (2+3+2), Максим Козловець (3+3+0).

У грі-відповіді «золоті» здобули впевнену перемогу не довівши матч до валідольної кінцівки. Лише у першій і третій чвертях господарі демонстрували конкурентний баскетбол. Та результативна гра баскетболістів із Кропивницького у другій і заключній чвертях дозволила їм перемогти з 14-очковою перевагою - 86:72.

БК «Золотой вєк»: Сергій Юрченко (15 очок +12 підбирань +1 результативна передача), Дмитро Антонець (11+1+6), Володимир Цибін (6+2+2), Богдан Сосой (5+2+3), Вячеслав Моторчук (5+5+0), Олександр Дробязко (15+4+4), Олексій Масальський (5+2+2), Владислав Унгурян (16+3+4), Максим Козловець (8+5+3).

2017 12 24 zv2

Наступний тур «Золотой вєк» проведе на домашньому паркеті 13-14 січня з БК «Маріуполь».