Спорт

Кропивницьку спортивну газету третій рік поспіль визнають кращою в Україні

. 2130

Спортивна газета «Спортревю NEW», яка видається у Кропивницькому та висвітлює спортивні події нашої області, Національний олімпійський комітет України третій рік поспіль визнав однією з кращих спортивних газет України.

Підведення підсумків ХVIІ Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів «Україна олімпійська» в різних номінаціях відбулося під час засідання Комісії НОК «Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху». На ньому Національний олімпійський комітет України визначив найкращих спортивних журналістів, телевізійні та радіокомпанії, газети і журнали, а також електронні ЗМІ 2017-го року.

До числа трьох лауреатів в номінації «Найкраща спортивна газета» увійшло і видання «Спортревю New» з Кропивницького. Ще двома лауреатами стали «Николаєвскіє новості. Спорт» (м. Миколаїв) і газета «Вболівальник» (м. Вінниця).

«У той час, як спортивні газети все більше закриваються, нам, завдяки підтримці президента ФК "Зірка" Максима Березкіна, вдалося вистояти, зберегти свій напрямок розвитку і знову довести, що наша робота корисна і необхідна, особливо зараз, коли позитивна і обнадійлива інформація, як «ковток свіжого повітря. Але для того, щоб не стояти на місці, продовжуючи писати на полюбилися читачам теми, ми відкривали нові рубрики, залучали нових авторів і намагалися розширювати географію публікацій. Прагнули і продовжуємо прагнути, щоб «Спортревю New» була газетою спортивної Кіровоградщини і висвітлювала всі цікаві і знаменні для нашої області теми. Але без наших чудових спортсменів, тренерів та спортивних ентузіастів - цей потрійний успіх був би просто неможливий. Так що, не втомлюся повторювати, що це наша загальна перемога і спільне досягнення», – прокоментував здобуття відзнаки редактор газети Юрій Ілючек.

2017 12 24 SRNew

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама