Кропивницька тенісистка стала призеркою рейтингового тенісного турніру (ФОТО)

Кількість переглядів - 1249

Срібною призеркою традиційного рейтингового турніру з настільного тенісу у Вознесенську стала спортсменка з Кропивницького Анастасія Струтинська.

Вихованка комплексної ДЮСШ №3 піднялася на п’єдестал пошани серед дівчат 2004 р.н. У групі більш старших тенісисток 2001 р.н. вона посіла п’яте місце.

За словами тренера та батька спортсменки Андрія Струтинського, традиційні змагання проводилися 21-24 грудня та зібрали 150 учасників різних вікових груп.

Комплексна ДЮСШ №1 була представлена трьома його вихованцями. Окрім Анастасії вдало виступив Микита Вишниченко, який пробився до першого фіналу куди виходили 9 кращих тенісистів.

«Це дуже високий результат для Микити, адже раніше він ніколи на рейтингових турнірах до фіналів не виходив. Вдалий виступ на рейтингових турнірах піднімає особистий рейтинг тенісиста , показує ту працю яку ми робимо та дає можливість вище сіятися на наступних рейтингових турнірах, починати грати не з найсильнішими суперниками», - прокоментував тренер.

Загалом рік для вихованок був вдалим. Його підопічні Анастасія Струтинська та Анастасія Телих були четвертими на Чемпіонаті України серед дівчат 2004 р.н. в парних змаганнях. Третій рік поспіль дівчата стали п’ятими в командних виступах.