Спорт

У Кропивницькому відбувся новорічний шаховий бліц-турнір (ФОТО)

 . 2779

Турнір із блискавичних шахів, присвячений зустрічі Нового 2018-го року, відбувся у нещодавно відкритому шаховому клубі «Гамбіт» 31 грудня.

22 шахісти визначали переможців серед чоловіків і ветеранів. 

2018 01 03 ch1

За словами тренера із шахів КДЮСШ №1 та організатора та головного судді турніру Георгія Дубівки, такий формат – шаховий бліц-турнір дуже полюбляють місцеві любителі інтелектуального спорту, адже він дуже динамічний: кожна партія триває до 10 хвилин і складається з дев’яти турів.

Цьогорічним переможцем став головний фаворит змагань кандидат у майстри спорту Богдан Басько. Доля другого місця визначилася у додатковій партії оскільки обидва претенденти - Антон Петушинський і Андрій Ломакін набрали однакову кількість очок. В ній переміг Антон Петушинський і став срібним призером, Андрій Ломакін відтак завершив турнір третім.

Серед ветеранів перше місце посів Сергій Попов, випередивши відповідно Станіслава Шакаряна та Василя Бузька.
Завдяки спонсору турніру яким виступив один із медалістів Антон Петушинський, окрім дипломів відділу фізичної культури та спорту всі переможці та призери отримали призи.
2018 01 03 ch2

2018 01 03 ch3

Дані змагання є другими, які проводяться у новому шаховому клубі. У день відкриття «Гамбіту» 19 грудня, в ньому розпочався турнір із класичних шахів. Останній його тур відбудеться 14 січня, тоді ж і визначаться переможці.

Фото зі сторінки шахового клубу «Гамбіт» у Facebook

 

Поширюйте

Коментуйте