Спорт

Уродженець Кропивницького увійшов до числа кращих голкіперів Ліги Чемпіонів (ФОТО)

 . 3094

У багатьох рейтингах найкорисніших воротарів групового раунду Ліги чемпіонів вихованець кропивницького футболу Андрій Пятов займає перші місця.

Голкіпер «Шахтаря» Андрій Пятов врятував для своєї команди не один матч в поточній Лізі чемпіонів. Зовсім не дивно, що за підсумками групового раунду турніру воротар збірної України потрапив в рейтинги найкращих гравців в своєму амплуа. За загальною оцінкою ефективності Пятов посів місце в першій десятці, а за кількістю відбитих ударів - третє. Цікаво, що з п'яти кращих кіперів, які відбили найбільше м'ячів, тільки воротар «Шахтаря» продовжить виступи в Ліги Чемпіонів.
Pyatov Fejenoord 2

Про це пише zbirna.com

Відразу в двох компонентах перший номер збірної України займає перші місця в рейтингах - по грі на виходах і за кількістю передач. Причому його перевага над колегами виглядає вельми переконливо. Цікаво, що із загального числа передач довгі виноси складають у Пятова тільки 40%. У груповому раунді голкіпер «Шахтаря» взяв участь в п'яти гольових атаках своєї команди з дев'яти - і це теж найкращий показник серед всіх воротарів Ліги Чемпіонів!

Фото - shakhtar.com

 

Поширюйте

Коментуйте