Кропивницькі баскетболісти здобули першу перемогу в новому році (ФОТО)

Кількість переглядів - 317

Перемогою завершили перший матч у 2018-му році кропивницькі баскетболісти з БК «Золотой вєк» сьогодні, 13 січня.

У домашньому турі вищолігового чемпіонату України на майданчику факультету фізичного виховання ЦДПУ господарі у першій грі впевнено здолали БК «Маріуполь».

20180113 180016
Проваливши стартову чверть, надалі баскетболісти з Кропивницького виправили помилки, надолужили втрачене та довели гру до впевненої перемоги.
Маріупольці дуже вдало провели першу 10-хвилинку, в якій володіли ініціативою, були швидшими та влучнішими. Вже на 5-й хвилині їхня перевага сягала 10 очок. До завершення стартового періоду підопічні Георгія Ступенчука зуміли дещо скоротити відставання – 22:29.
У другій чверті кропивничани взялися виправляти помилки і до 16-ї хвилини вперше у звітній зустрічі вийшли вперед (38:37) після чого жодного разу не дозволили суперникам зазіхнути на своє лідируюче положення. Надалі перевага господарів лише зростала. На велику команди пішли за рахунку 49:41.
Другу половину поєдинку «золоті» провели ще результативніше, що дозволило їм перед вирішальною чвертю мати 12-очкову перевагу. Та найбільш результативно наші баскетболісти зіграли у кінцевому відрізку. Спроби гостей скоротити відставання та створити інтригу успіху не мали – кропивницькі баскетболісти на кожне вдале взяття свого кошика відповідали подвійною результативністю. Втративши надію на перемогу керманич «Маріуполя» дав ігрову практику підопічним із лавки запасних, випустивши на майданчик резервістів. Його приклад наслідував Георгій Ступенчук.  Навіть за таких умов господарі були переконливішими та завершили матч із 18-очковою перевагою – 104:86.
БК «Золотой вєк» (Кропивницький) – БК «Маріуполь» - 104:86 (22:29, 27:12, 22:18, 33:27).
Серед «золотих» найбільший внесок у перемогу зробили Олександр Дробязко, який оформив дабл-дабл (20 очок, 11 підбирань), В’ячеслав Моторчук (16 очок, 9 підбирань), Олексій Масальський та Сергій Юрченко (по 14 очок), Богдан Сосой (13 очок) і Максим Козловець (10 очок).
Завтра, 14 січня, команди проведуть другу гру туру. Початок зустрічі о 12:00.