Кропивницькі баскетболісти вдруге здолали «Маріуполь» (ФОТО)

Кількість переглядів - 555

Кропивницький БК «Золотой вєк» здобув другу перемогу в домашньому турі вищолігового чемпіонату України з баскетболу над БК «Маріуполь».

У грі-відповіді сьогодні, 14 січня, господарі примусили похвилюватися вболівальників і лише в кінцівці заключної чверті схилили шальки терезів на свою користь.

20180114 122031

Кропивничани впевнено провели першу 10-хвилинку, довівши свою перевагу до 14 очок, але вже у другій частині віддали ініціативу суперникам, і гості з Маріуполя повторили результат першої чверті учорашньої зустрічі, вигравши її з рахунком 29:22. На велику перерву «Золотой вєк» пішов за рахунку 58:51 на свою користь.

У третьому відрізку наші баскетболісти спочатку змарнували перевагу, дозволивши гостям скоротити відставання до чотирьох пунктів, але результативніше за суперників провели кінцівку і перед вирішальною частиною вели в рахунку 81:71.
Напруга на майданчику факультету фізичного виховання тривала до 37-ї хвилини. Гості спромоглися наблизитися до небезпечної відстані у шість очок, однак три поспіль невдалі атаки з-за дуги та дві втрати м’яча стали фатальними для маріупольців. «Золоті» скористалися помилками гостей, провели свої результативні дії та довели гру до перемоги з рахунком 102:87.

БК «Золотой вєк» (Кропивницький) – БК «Маріуполь» - 102:87 (36:22, 22:29, 23:20, 21:16).

Результативно у господарів матч провели: Максим Козловець (34 очка, 10 підбирань), Дмитро Антонець (21 очко, 9 підбирань), Сергій Юрченко (18 очок), Володимир Цибін (12), Богдан Сосой (7 очок, 13 результативних передач),Вячеслав Моторчук (10 очок).

20180114 12523620180114 132816

Після двох домашніх перемог кропивиничани закріпилися на другому місці у Групі 1, набравши 25 очок і маючи 11 перемог 3 поразки.

Наступний тур «Золотой вєк» проведе 20-21 січня в Миколаєві з лідером Групи 1 «Hіко-баскет-СДЮСШОР№4» (Миколаїв), який у нинішньому сезоні зазнав лише однієї поразки - учора від «СумДУ».