«Олександрія» на зборах у Туреччині розгромила болгарську «Славію» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 439

Олександрійці у першій товариській зустрічі в 2018-му році на турецьких зборах, 17 січня, здобули переконливу перемогу над болгарською «Славією» - 4:0.

Фундамент цьому розгрому заклав Олексій Довгий, повідомляє прес-служба клубу. Подвоїв перевагу «городян» ще в першому таймі Андрій Бацула. В другій половині зустрічі у воротах «Славії» відзначились забитими м’ячами Артем Сітало та Андрій Цуріков. Під завісу поєдинку суперники створили пару небезпечних епізодів, але надійна гра Дмитра Рудика, не дозволила розмочити рахунок.

ФК «Олександрія» – «ПФК «Славія» (Софія, Болгарія) – 4:0 (2:0)
17 січня 2018року. Початок о 15:30, стадіон «Gold City». Анталія. Туреччина

«Олександрія»: Леванідов, Бацула, Гітченко, Бабогло, Довгий, Пашаєв, Шастал, Зінкевич, Протасов і два потенційних новачка. У 2-му таймі на поле виходили: Рудик, Пашаєв, Стецьков, Гранчар, Бондаренко, Сітало, Банада, Старенький, Полярус, Грицук, Цуріков.

Голи: Олексій Довгий (16), Андрій Бацула (40), Артем Сітало (72), Андрій Цуріков (89)

Наступний контрольний поєдинок ФК «Олександрія» проведе 20-го січня проти «Сепсі» (Сфинту-Георге, Румунія).