Легкоатлети вперше в новому році позмагалися у Кропивницькому

Опубліковано . в Спорт

Кількість переглядів - 425

Чемпiонат областi з легкоï атлетики, пам’яті Клавдії Скворцової відбувся 21 січня у спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву №2 .

Змагання зібрали 130 учасників із 8 районів і міст Олександрії, Знам’янки та Кропивницького.

2018 01 21 la

Види програми та переможці:

Біг 60м
- дівчата 2003 р.н. і молодше - Чернишова Владислава - 8.4 сек. (Олександрівка, бригада тренерів на чолі з Вадимом Приймаком);
- дівчата 2001-2002 р.н. - Грищенко Дар’я - 8.0 сек. (ОСДЮШОР-2, тренери Наталія і Володимир Абраменки);
- юнаки 2003 р.н. і молодше - Зеленько Віталій - 7.8 сек. (Олександрівка, бригада тренерів на чолі з Вадимом Приймаком);
- юнаки 2001-2002 р.н. - Шевченко Олександр - 7.3 сек. (Знам’янка, тренер Ігор Поплавко)

Біг 400м
- дівчата 2003 р.н. і молодше - Кульганська Вікторія -1.07.0 сек. (Мала Виска, тренер Олександр Шостак);
- дівчата 2001-2002 р.н. - Лагно Марія - 1.07.5 сек. (Олександрівка, бригада тренерів на чолі з Вадимом Приймаком);
- юнаки 2003 р.н. і молодше - Редько Максим - 59.1 сек. (Мала Виска, тренер Олександр Шостак);
- юнаки 2001-2002 р.н. - Погрібний Данило - 59.4 сек (СДЮШОР-2, тренер Павло Армашов);

Біг 800 метрів
- дівчата 2003 р.н. і молодше - Краськова Марія - 2.39.6 сек. (Олександрівка, бригада тренерів на чолі з Вадимом Приймаком);
- юнаки 2003 р.н. і молодше - Щербина Ростислав - 2.26.6 сек. (Олександрівка, бригада тренерів на чолі з Вадимом Приймаком);
- юнаки 2001-2002 р.н. - Болюк Дмитро - 2.05.9 сек. (Олександрівка, бригада тренерів на чолі з Вадимом Приймаком);

Біг 1500 метрів
- дівчата 2003 р.н. і молодше - Широка Валерія - 5.59.1 сек. (Мала Виска, тренер Олександр Шостак);
- юнаки 2003 р.н. і молодше - Константінов Олександр - 4.50.9 сек (Новомиргород, тренер Олександр Дарієнко);
- юнаки 2001-2002 р.н. - Діжков Вадим - 4.38.4 сек. (КДЮСШ№2, тренер Дмитро Капінус);

Біг 60 метрів з бар’єрами
- дівчата 2003 р.н. і молодше - Машнегуца Анастасія - 10.8 сек (КДЮСШ№2, тренер Тетяна Сазоненко);
- юнаки 2003 р.н. і молодше - Грабар Ростислав - 10.3 сек. (Мала Виска, тренер Олександр Шостак);

Потрійний стрибок
- дівчата 2003 р.н. і молодше - Боришполь Тетяна -10.10 см (КДЮСШ№2, тренер Сазоненко Тетяна);
- дівчата 2001-2002 р.н. - Бобир Наталія - 11.51 см (СДЮШОР-2, Здітовецький Геннадій);
- юнаки 2003 р.н. і молодше - Васін Олександр - 12.16 см (КДЮСШ№2, тренер Дмитро Капінус);
- юнаки 2001-2002 р.н. - Палівода Микола - 10.55 см (КДЮСШ№2, тренер Володимир Політовський);

Стрибки у довжину
- дівчата 2003 р.н. і молодше - Каушан Анастасія – 462 см (СДЮШОР-2, тренери Наталія та Володимир Абраменки);
- дівчата 2001-2002 р.н. - Єрмолаєва Вікторія – 497 см (СДЮШОР-2, тренери Наталія та Володимир Абраменки);
- юнаки 2003 р.н. і молодше - Васін Олександр - 525 см (КДЮСШ№2, тренер Дмитро Капінус);
- юнаки 2001-2002 р.н. - Шаповалов Олександр – 547 см (СДЮШОР-2, тренер Галина Михалюкова);

Стрибки у висоту
- дівчата 2003 р.н. і молодше - Фроленко Грація – 150 см (СДЮШОР-2, тренер Геннадій Здітовецький);
- юнаки 2003 р.н. і молодше - Пікаш Артем – 155 см (СДЮШОР-2, тренер Геннадій Здітовецький);
- юнаки 2001-2002р.н. - Дорощук Олег – 195 см (СДЮШОР-2, тренер Геннадій Здітовецький).

 

G

Сподобалася стаття?

Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити

мир тв