Спорт

Вся історія кіровоградського спорту в одному диску

. 932

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Музей спортивної слави Кіровоградщини в одному дискуУ місті Помічна Добровеличківського району 22 грудня 2011 року Кіровоградським обласним та Помічнянським міським центрами фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх ” організовано зустріч молоді з головою  обласної організації ветеранів війни, праці та спорту, заслуженим працівником фізичної культури і спорту України О.Березаном.

В рамках зустрічі відбулась презентація електронної версії „Народного музею спортивної слави Кіровоградщини”, розробленої Кіровоградським обласним центром фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”.

Учні з зацікавленістю споглядали етапи розвитку спортивного руху Кіровоградщини та видатних спортсменів, наших земляків, які прославляли область та державу на міжнародних змаганнях, чемпіонатах Європи, світу та на найпрестижніших спортивних змаганнях сучасності – Олімпійських іграх. Не оминули й актуальну на сьогоднішній день тему щодо ведення здорового способу життя, яку закріпили цікавою спортивно-розвиваючою вікториною.

 

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info Музей спортивної слави Кіровоградщини в одному диску

Найспритніших учасників вікторини було нагороджено подарунками.

ЦФЗН «Спорт для всіх»

Поширюйте

Коментуйте


Реклама