Збір у Нікополі "Зірка" розпочала перемогою над молодіжкою "Зорі"

Кількість переглядів - 618

Кропивницька «Зірка» розпочала навчально-тренувальний збір у Нікополі, де також бере участь у Кубку Придніпров’я 2018.

2018 01 26 026 січня команда провела перший поєдинок на березі Дніпра, проти молодіжного складу луганської «Зорі». Завдяки двом реалізованим пенальті «зіркові» перемогли з рахунком 2:1.
Два тайми «жовто-червоні» провели в різному складі. Як відзначив після матчу головний тренер «Зірки» Роман Монарьов, зараз результат не є головним. Найголовніше відновити старі зв’язки, награти нові, набрати кондицій, аби бути у формі перед відновленням чемпіонату.
У звітній грі підопічні виглядали дуже непогано, як для цього етапу підготовки. Ще не ідеально звісно, але повністю виконали установку й завдання на матч. Приємно, також, що й молоді футболісти показали себе дуже добре. Тренуючись та граючи разом з більш досвідченішими партнерами, молоді виконавці також ростуть і додають.

Перший же м’яч кропивничани забили на 29-й хвилині. Захисники «Зорі» U-21 у власному штрафному майданчику збили Олексія Збуня, й арбітр призначив пенальті. Одинадцятиметровий чітко реалізував Ігор Загальський. У другому таймі, а саме на 75-й хвилині, один з потенційних новачків заробив ще один удар з «точки». Сам же його чітко й виконав – 2:0.
У нашої команди були ще нагоди відзначитися, але скористатися ними «зіркові» більше не змогли. Натомість, на 86-й хвилині Ігор Загоруйко зумів уразити ворота Романа Льопки, проте переможний результат підопічним Романа Монарьова вдалось утримати.
Тож, підсумок зустрічі – 2:1. Кубок Придніпров’я «жовто-червоні» розпочали з перемоги над «Зорею» U-21.

«Зоря» U-21 (Луганськ) – «Зірка» (Кропивницький) – 1:2 (0:1).
26 січня 2018 року (п’ятниця). Початок о 13:00. Чкалово. Стадіон «Колос». 50 глядачів. -3 С. Кубок Придніпров’я 2018.
Арбітр: Дубина Ростислав (Дніпро).
Асистенти арбітра: Проценко Роман (Дніпро), Шимановський Олександр (Дніпро).

«Зоря» U-21: 1. Мацапура Дмитро (12. Колесов Микита, 46), 2. Повалій Ілля, 3. Вовченко Семен, 4. потенційний новачок, 5. Клюс Анатолій (15. Решетов Ігор, 46), 6. Сухомлин Едуард (к/к), 7. Качавенда Анджело (14. Левенець Михайло, 60), 8. Загоруйко Ігор, 9. Сафіханов Емін (13. Борисенко Владислав, 46), 10. потенційний новачок, 11. Сандрак-Винницький Владислав. Старший тренер: Микитін Володимир.

«Зірка»: 44. Паст Євген (41. Льопка Роман, 46), 77. Чичиков Олексій (9. Маліновський Назар, 46), 23. Маткобожик Олександр (б/н. потенційний новачок, 46), б/н. потенційний новачок (б/н. потенційний новачок, 46), 93. Цюпа Іван (19. Оганесян Арман, 46), 33. Рассадкін Глєб (б/н. потенційний новачок, 46), 21. Загальський Ігор (б/н. потенційний новачок, 46), 7. Драченко Максим (к/к) (27. Дришлюк Кирило, 46), 10. Фаворов Артем (81. Тарасюк Олександр, 46), 15. Збунь Олексій (26. потенційний новачок, 46), 29. Прядун Максим (38. Петров Сергій, 46). Головний тренер: Монарьов Роман.

Голи: 0:1, Загальський Ігор (29, з пенальті); 0:2, потенційний новачок (75).
Попередження: потенційний новачок (80), потенційний новачок (88).