Вища ліга: кропивницькі баскетболісти здолали «СумДУ»

Кількість переглядів - 392

У першому матчі домашнього туру вищолігового Чемпіонату України з баскетболу БК «Золотой вєк» із Кропивницького у непростому матчі сьогодні, 17лютого, зумів перемогти гостей із Сум.

Перша чверть пройшла у рівній боротьбі, що і відобразило рахункове табло – 18:18. У другій 10-хвилинці господарям бракувало влучності, натомість команда екс-наставника «золотих» Андрія Бєлозерського діяла ефективно та результативно, довівши перевагу до 10 очок. Лише вдало проведена баскетболістами з Кропивницького кінцівка дозволила їм перед великою перервою скоротити відставання до п’яти пунктів.
Програючи після першої половини зустрічі, підопічні Георгія Ступенчука дуже вдало провели третій відрізок, який і став запорукою перемоги. У заключній чверті «золоті» утримали свою перевагу та довели матч до звитяги.

received 1631354083568224

«Золотой вєк» (Кропивницький) - «СумДУ» (Суми) - 89:78 (18:18, 17:22, 33:20, 21:18)

Найрезультативнішими гравцями у складі кропивницької команди стали В’ячеслав Моторчук (16 очок, 10 підбирань) і Богдан Сосой (14 очок, 10 передач) на рахунку яких дабл-дабл, а також Дмитро Антонець (22 очки), Сергій Юрченко (16 очок) і Максим Козловець (14 очок).

Завтра у спортивному залі факультету фізичного виховання ЦДПУ ім. В. Винниченка команди проведуть гру-відповідь. Початок поєдинку о 12:00.