Кропивничанин став призером Чемпіонату України з дзюдо (ФОТО)

Кількість переглядів - 802

Борець комплексної ДЮСШ №3 міської ради Кропивницького став призером Чемпіонату України з дзюдо серед юнаків до 18 років.

У вазі до 81 кг Іван Козловський здобув бронзову медаль. Для борця ця нагорода стала першою, здобутою на чемпіонатах України.

До залікової зони потрапив ще олин представник КДЮСШ N3 Максим Білінський. У ваговій категорії до 73 кг він посів дев’яте місце.

Окрім спортсменів, яких тренує Володимир Долгіх, залікові очки у кошик команди Кіровоградської області дала Ельнара Некрутенко. У вазі до 63 кг вихованка обласної комплексної ДЮСШ "Ніка" програла сутичку за "бронзу" та посіла п'яте місце.