«Олександрія» здобула вольову перемогу над «Маріуполем» (ФОТО)

Кількість переглядів - 1336

«Олександрія» у матчі 21-го туру української Прем’єр-Ліги у вольовому матчі мінімально перемога «Маріуполь».

В поєдинку, що відбувся сьогодні, 24 лютого на стадіоні «Ніка», господарі порадували місцевих уболівальників, забивши єдиний гол на останніх хвилинах поєдинку.

Поразка від кам'янської «Сталі» в попередньому турі позбавила городян шансів потрапити у топ-шістку турнірної таблиці, натомість «Маріуполь» був вмотивований поборотися за місце в еліті. Протягом зустрічі обидві команди мали моменти для взяття воріт, однак до 88-ї хвилини вони були безуспішними. Лише на останніх хвилинах основного часу новачок «Олександрії» 22-річний захисник Гліб Бухал, який проводив тільки другий матч в Прем'єр-Лізі, приніс важливі три очки в грі з «Маріуполем» і перемогу своїй новій команді.

2018 02 24 fco2

2018 02 24 fco

ФК «Олександрія» - ФК «Маріуполь» - 1:0 (0:0).
24 лютого 2018 року (субота). Початок о 14:00. Олександрія. Стадіон «Ніка». 613 глядачів. -7 С. Чемпіонат УПЛ, 2 коло, 21-й тур.