«Шахтар» розгромив кропивницьку «Зірку» (ФОТО)

Кількість переглядів - 811

«Зірка» була розгромлена «Шахтарем» у 21-му турі української Прем’єр-Ліги 25 лютого у Харкові.

Футболісти з Кропивницького не були готові протистояти номінальним господарям у сьогоднішньому поєдинку. Це після гри визнав і керманич червоно-жовтих Роман Монарьов. Долю матчу було вирішено ще в першому таймі, в якому і було забито усі п’ять м’ячів.
Гірники зі стартових хвилин притиснули наших футболістів до власних воріт, включивши максимальні швидкості, вдало комбінуючи, раз-по-раз розриваючи оборону «Зірки». Кропивничани банально не встигали за швидкими і технічними підопічними Паулу Фонсеки. Перші три небезпечні атаки на ворота Євгена Паста у стартовій 10-хвилинці, які завершували Давид Хочолава, Віктор Коваленко та Фред, завершилися безрезультатно, але на 14-й хвилині шалений натиск гірників привів до першого взяття воріт. Коваленко в дотик перевів м’яча та Тайсона, який відпасував на Феррейру і останній холоднокровно забив гол. Здалося, що Факундо перебував в офсайді, проте свисток арбітра промовчав. За п’ять хвилин гірники забили вдруге – Коваленко замкнув фланговий простріл від Ісмаїлі. Взагалі саме лівий фланг на якому успішно діяв півзахисник «Шахтаря», був слабкою ланкою в обороні зіркових - звідти найбільше дошкуляли воротам Паста.
На 22-й хвилині рахунок вже був 3:0. Перевагу господарів потроїв Марлос, пробивши з лінії штрафного майданчика низом прямісінько в кут воріт.

2018 02 25 Sh Z2

Гравці «Зірки» були розгублені, дезорієнтовані, діяли хаотично навіть не прагнучи переходити власну половину поля, в той час як за 12-градусного морозу на протилежній частині замерзав Андрій Пятов, не маючи роботи.
Донеччани продовжували домінувати, і на 43-й хвилині забили вчетверте. Марлос отримав пас від Тайсона, обіграв кількох гравців «Зірки» і перекинув безпорадного Паста, оформивши дубль. Підопічні Романа Монарьова лише встигли розіграти м’яча в центрі поля, як на заключній хвилині основного часу першого тайму розгром червоно-жовтих продовжив Феррейра, переправивши головою кулястого у ворота після навісу від Ісмаїлі.
Зіркові за весь тайм спромоглися одного разу організувати атаку, хоча й вона не становила ніякої загрози воротам суперників. Дмитро Білоног на 40-й хвилині пробивав здалеку, однак удар був і заслабкий і занадто неточний. Показник володіння м’ячем гравців «Зірки» у 33% лише доводив їхнє невтішне становище.

У другому таймі ситуація на полі змінилася, проте не через вдалі дії кропивничан. Номінальні господарі, забезпечивши собі перемогу ще до перерви, збавили оберти. Вони продовжували контролювати м’яча, але без високих швидкостей і активних спроб знову забити. Саме тому в площину воріт за тайм вони завдали лише три удари. За таких умов кропивницькі футболісти почали частіше тримати м’яча, перевели гру до центра поля, а одного разу навіть організували цікаву атаку, яку могли завершити успішно, якби не воротар гірників. Навіс до штрафної на 73-й хвилині міг замикати набігаючий Ігор Загальський , та його випередив Пятов. Змирившись із розгромною поразкою, червоно-жовті не дуже і прагнули забити хоча б гол престижу - розігрували «квадрати», перепасовувалися, чекаючи фінального свистка.

2018 02 25 Sh Z1

Попереду у футболістів «Зірки» лишилася заключна гра першої частини чемпіонату УПЛ. Вона буде надпринциповою, адже гратимуть вони із земляками – «Олександрією». Обидві команди, які представляють нашу область в елітному футбольному дивізіоні, втратили шанси продовжити виступи у провідній шістці, проте це не зменшить градус напруги у дербі, що відбудеться 3 березня у Кропивницькому. Наразі ж «Зірка» з 18-ма очками посідає 10 місце, а «Олександрія» з 22-ма - восьме.

«Шахтар» (Донецьк) – «Зірка» (Кропивницький) – 5:0 (5:0)
25 лютого (неділя). Початок о 17:00. Харків, Стадіон ОСК «Металіст», 1 517 глядачів. -12 С. Чемпіонат УПЛ, 2 коло, 21-й тур.

«Шахтар»: Пятов, Бутко, Хочолава (Матвієнко, 68), Ордець, Ісмаїлі, Патрік, Фред (Петряк, 83), Коваленко, Марлос, Тайсон (к) (Дентіньо, 76), Феррейра.
Головний тренер Паусу Фонсека.

«Зірка»: Паст, Драченко (к), Білоног, Веремєєв (Братков, 27), Гедж, Маткобожик, Дришлюк, Рассадкін, Петров (Загальський, 46), Чичиков (Прядун Максим. 66), Цюпа.
Головний тренер: Монарьов Роман

Голи: 1:0 Феррейра (14), 2:0 Коваленко (19), 3:0 Марлос (21), 4:0 Марлос (43), 5:0 Феррейра (45).
Попередження: Хочолава Давид (63), Тайсон (71), Фред (76), Марлос (90+1) - Маткобожик Олександр (32), Петров Сергій (35), Загальський Ігор (56), Цюпа Іван (60), Дришлюк Кирило (74).