Кропивницькі скелелази стали переможцями студентського чемпіонату України (ФОТО)

Кількість переглядів - 382

Команда Центральноукраїнського державного педагогічного університету перемогла на Чемпіонаті України зі скелелазіння серед студентів.

Змагання проводилися у двох містах: 23 лютого у Дніпрі визначали кращих з виду програми «швидкість», а 24-25 лютого в Кривому Розі з болдерингу та багатоборства.

Серед 59 спортсменів, які представляли сім регіонів і 10 українських вузів, на провідних позиціях завершили виступи кропивничани.
Наша команда у складі Максима Німеровського, Віктора Пальчикова, Данила Назаренка, Романа Постного та Вікторії Александрової посіла перші місця у швидкості та багатоборстві та друге місце в болдерингу (серія коротких надважких трас).

В командному заліку серед регіонів збірна команда Кіровоградської області посіла друге місце. В особистому заліку, куди допускалися і спортсмени не студенти, віце-чемпіоном став Ярослав Ткач. В особистому заліку у багатоборстві треті місця посіли Максим Німеровський і Вікторія Александрова.

2018 02 25 skel 1Готували спортсменів, які є вихованцями комплексної ДЮСШ №1 міської ради
Кропивницького та обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, тренери-викладачі Микола Побережець, Валентина Русінова та Олександр Колотуха.