БК «Золотой вєк» взяв реванш у «Кременя»

Кількість переглядів - 443

У повторній зустрічі з кременчуцьким «Кременем» у Вищій лізі чемпіонату України з баскетболу (Група 1) команда Георгія Ступенчука на власному майданчику здобула досить складну перемогу – 86:80 (18:22, 22:19, 27:15, 19:24).

Перша половина зустрічі недільного матчу стала своєрідним продовженням поєдинку, який суперники провели днем раніше. На майданчику знову точилася фактично рівна гра, де кожна з команд почергово перехоплювала ініціативу та вела в рахунку. Втім, кінцівка першої чверті знову була за гостями – 18:22. Другу десятихвилинку активніше розпочали господарі. Гравці «Золотого Века» досить швидко звели нанівець перевагу кременчужан і навіть вийшли вперед. Однак втримати позитивний результат і піти на перерву у статусі лідера «золотим» не вдалося – 40:41.

Ключовою у протистоянні стала третя чверть, під час якої господарі видали справді ударний відрізок, вигравши десятихвилинку – 27:15. Зазначимо, кременчуцькі баскетболісти у цей, як згодом виявилося, ключовий момент зустрічі відверто провалилися. У гостей розладилася гра у нападі. Не все добре було і в захисті. Гравці «Кременя» все частіше не встигали за швидкими атаками кропивничан, багато фолити і апелювали до арбітрів. Натомість кропивницькі баскетболісти зловили кураж і впевнено збільшували відрив у рахунку.

Водночас «Кремінь» не був би «Кременем», якби не спробував уникнути поразки у заключному періоді гри. Четверта чверть подарувала кропивницьким уболівальникам справжнє видовище, а інтрига щодо переможця другого матчу протрималася фактично до фінальної сирени. Гості великим силами йшли вперед і впритул наблизилися до кропивничан у рахунку. Однак зачепитися за щось більше кременчужанам не дозволили вдалі дії «золотих» і у захисті, і на контратаках. А тактичні тайм-аути Георгія Ступенчука дещо збили атакувальний порив гостей і у підсумку дозволили гравцям «Золотого Века» спокійно відстояти переможний результат.

Найрезультативнішим гравцем «золотих» у недільному поєдинку став Максим Козловець, який оформив дабл-дабл (33 очки, 10 підбирань). Крім Максима однозначно слід відзначити вдалі дії на майданчику Сергія Юрченка (20 очок) і Дмитра Антонця (19 очок).

За матеріалами прес-служби БК «Золотой Век»