Кропивницька «Зірка» перемогла «Олімпік»

Кількість переглядів - 1078

«Зірка» перервала довгу безпереможну серію, звитяжно завершивши матч 24-го туру української Прем’єр-Ліги сьогодні, 17 березня, у Києві.

zirka olimpikНа засніженому полі стадіону «Динамо» імені Валерія Лобановського кропивничани мінімально здолали донецький «Олімпік» із рахунком 1:0.
Перемогу червоно-жовтим приніс автогол, забитий на 60-й хвилині після дальнього удару Антона Браткова та рикошету від Зураба Очігави.
Хороший шанс забити мав Глєб Рассадкін, однак не зумів переграти воротаря донеччан Заурі Махарадзе в очній дуелі. Гарний момент змарнував Арно Гедж, який із близької відстані невдало пробив по воротах супернииків.

Загрозу воротам Паста створив Іван Сондей, який виконував простріл із правого флангу, але Євген перехопив цю передачу. Врятував ворота «Зірки» і Іван Цюпа, вдало виконавши підкат у своїй штрафній проти екс-«зіркового» Артема Щедрого, не дозволивши хавбеку нанести вирішальний удар.
У компенсований до другої половини матчу час Цюпа завадив влучно пробити Івану Сондею з близької відстані та зрівняти рахунок.

У сьогоднішньому матчі «Зірка» здобула першу перемогу в 2018 році, перервавши безвиграшну серію, що тривала з 3 грудня минулого року, Звитяга дозволила команді Романа Монарьова зберегти за собою дев’яту сходинку турнірної таблиці.

«Олімпік» (Донецьк) – «Зірка» (Кропивницький) – 0:1 (0:0).
17 березня 2018 року (субота). Початок о 17:00. Київ. Стадіон «Динамо» імені Валерія Лобановського. 150 глядачів. – 6 С. Чемпіонат УПЛ, 2 етап, 1 коло, 24-й тур.
Арбітр: Міланич Володимир (Миколаїв).
Асистенти арбітра: Оганєсян Дмитро (Луганськ), Маланчук Михайло (Чернівецька область).
Четвертий арбітр: Пасхал Ігор (Херсон).
Спостерігач арбітражу: Коваленко Геннадій (Київ).
Делегат ФФУ: Кучер Олег (Рівне).
«Олімпік»: 1. Махарадзе Заурі (к/к), 3. Парцванія Темур, 5. Міщенко Андрій (18. Очігава Зураб, 46), 8. Доронін Володимир, 9. Кісіль Руслан, 11. Щедрий Артем, 22. Біленький Станіслав (7. Сондей Іван, 46), 23. Нємчанінов Дмитро, 41. Пасіч Геннадій (99. Захарків Юрій, 63), 79. Вакуленко Сергій, 92. Вуковіч. Запасні: 13. Кичак Артем, 20. Леонідас, 42. Пасіч Євгеній, 89. Козлов Артем. Головний тренер: Санжар Роман.
«Зірка»: 44. Паст Євген, 3. Рюльє Джуліан (10. Білоног Дмитро, 73), 5. Братков Антон, 7. Драченко Максим (к/к), 19. Оганесян Арман (9. Маліновський Назар, 75), 20. Фатєєв Дмитро, 21. Загальський Ігор, 22. Гедж Арно (90. Ямполь Ярослав, 90+2), 31. Кондраков Данііл, 33. Рассадкін Глєб, 93. Цюпа Іван. Запасні: 41. Льопка Роман, 15. Збунь Олексій, 24. Авер’янов Максим, 45. Пепе Сесе-Франк. Головний тренер: Монарьов Роман.
Гол: 0:1, Очігава Зураб (60, автогол).
Попередження: Фатєєв Дмитро (56), Рюльє Джуліан (64), Захарків Юрій (69), Махарадзе Заурі (90), Гедж Арно (90), Загальський Ігор (90).

У наступному турі на вболівальників «Зірки» знову очікує дербі. 31 березня у Кропивницькому знову зустрінуться дві команди Кіровоградщини. Початок матчу о 14:00.