Кропивницькі стрільці-дефлімпійці здобули дев’ять медалей на Чемпіонаті України (ФОТО)

Кількість переглядів - 610

Троє спортсменів із Кропивницького вибороли дев’ять медалей різного гатунку на Чемпіонаті України з кульової стрільби серед спортсменів із вадами слуху, що 17-22 березня проходив у Києві.

2018 03 21 ks

Володарями шести медалей та авторами двох рекордів України стали вихованці комплексної ДЮСШ №3 міської ради Кропивницького.
Чемпіон, рекордсмен Дефлімпійських ігор майстер спорту міжнародного класу Олександр Костик (на фото ліворуч) здобув дві золоті медалі у стрільбі з малокаліберної гвинтівки у вправах МГ-9 (лежачи, дистанція 50 метрів) та МГ-6 (стрільба з трьох положень – з коліна, лежачи і стоячи, дистанція 50 метрів). В заключній дисципліні він ще й встановив рекорд України.

Чотири нагороди з них три – найвищого ґатунку здобув заслужений майстер спорту України Сергій Фомін (на фото праворуч) стріляючи з малокаліберного пістолета.
У вправі МП-5 (стоячи, дистанція 25 м, 30 пострілів по чорному колу та 30 пострілів по мішені, що з'являється), на якій він є діючим чемпіоном світу та виборов «срібло» Дефлімпійських ігор-2017, наш снайпер не лише здобув перемогу, але й встановив новий рекорд України. Найвлучнішим кропивничанин був і у вправах МП-6 (стоячи, дистанція 50 м, 60 пострілів), МП-10 (стоячи, швидкісна стрільба, відстань 25 метрів¸ 60 пострілів). Змагання у вправі МП-8 (швидкісна стрільба стоячи по 5 мішеням 30+30, калібр 5,6 мм, дистанція 25 метрів, 60 пострілів) він завершив із другим результатом.

Три нагороди на рахунку вихованки реабілітаційної ДЮСШ «Інваспорт» Юлії Балацької. Вона стала бронзовою призеркою у стрільбі з малокаліберної гвинтівки МГ-9 (лежачи, дистанція 50 метрів, 60 пострілів), МГ-5 (з трьох положень, 50 метрів, 60 пострілів). Третє місце наша спортсменка посіла і стріляючи з пневматичної гвинтівки ГП-4 (стоЯчи, 10 метрів, 40 пострілів).

До нагород спортсменів привела заслужений тренер України Олена Ібрагімова.