Кропивницька скелелазка стала призеркою Чемпіонату України (ФОТО)

Кількість переглядів - 636

Срібною призеркою Чемпіонату України зі скелелазіння в лазінні на трудність стала спортсменка з Кропивницького Євгенія Чернявська.

Головні національні змагання проводилися серед чоловіків та жінок (вид програми швидкість і трудність) 22-25 березня в Одесі.

Кіровоградську область представляли вісім спортсменів - вихованці комплексної ДЮСШ №1 міської ради міста Кропивницького, обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.
Євгенія Чернявська стала віце-чемпіонкою та вперше виконала норматив майстра спорту України.

2018 03 25 skel

Серед чоловіків у лазінні на трудність до залікової 12-ки потрапив Сергій Побережець. В командному заліку на трудність збірна нашої області серед регіонів посіла п’яте місце.

У лазінні на швидкість змагання проводилися на стіні висотою п’ятнадцять метрів з від’ємним нахилом 5 градусів (в Україні такий стенд в приміщені є лише в Одесі). Впритул до п’єдесталу фінішував Ярослав Ткач. Зі своїм кращим результатом - 6,91 секунди він посів четверте місце. А медалі в цій дисциплні розподілили представники Одеси: рекордсмен світу на швидкість, заслужений майстер спорту України Даніїл Болдирєв, Костянтин Павленко та Олександр Павленко відповідно.

2018 03 25 skel 1

В командному заліку на швидкість Кіровоградська область серед регіонів посіла четверте місце.
Учасниками змагань стали 164 найсильніших скелелазів України з десяти регіонів.