У Кропивницькому змагалися дзюдоїсти п’яти областей (ФОТО)

Опубліковано . в Спорт

Кількість переглядів - 1045

25 березня у Кропивницькому проводився Відкритий чемпіонат обласної комплексної ДЮСШ «Ніка» з дзюдо. 

Змагання, що проводилися серед юнаків і дівчат 2007-2008 р.н., зібрали 182 борця п’яти областей – Кіровоградської, Полтавської, Харківської, Дніпропетровської та Черкаської, повідомляє "Дзюдо-Центр".

На відкритті чемпіонату в спортивному клубі «Зірочка» учасників привітав президент федерації дзюдо міста Кропивницького Артем Ільєнко, який вручив нові комплекти кімоно спортсменам-ветеранам, які найближчими вихідними візьмуть участь у ветеранському чемпіонаті України з дзюдо в Дніпрі.
У неофіційному командному заліку найбільше нагород здобули дзюдоїсти обласної комплексної ДЮСШ «Ніка» з Кропивницького (32 медалі), Смоліно (6) та Олександрівки (5). Другими стали борці спортивного клубу «Слобожанець» - 11. Треті за кількістю нагород – спортсмени комплексної ДЮСШ №3 міської ради Кропивницького - 8.

IMG 0867 6IMG 0867 8

Переможці та призери

Юнаки 2008 р.н.
23 кг
І – Тарабан Максим (Горішні Плавні);
ІІ – Зотя Іван (Горішні Плавні);
ІІІ – Шмарко Сергій («Ніка» Кропивницький);
ІІІ – Семіков Гліб («Ніка» Кропивницький);
25 кг
І – Дідушок Данило («Ніка» Кропивницький);
ІІ – Пантелєєв Дмитро (Кременчук);
ІІІ – Воробйов Дмитро (КДЮСШ №3 Кропивницький);
27 кг
І – Агєєв Арсеній (Харків);
ІІ – Ткаченко Іван (Харків);
ІІІ – Стець Кирило (Мала Виска);
ІІІ – Букша Артем (Горішні Плавні);
29 кг
І – Гейдаров Хозар (Харків);
ІІ – Циганков Валерій («Ніка» Кропивницький);
ІІІ – Кривоносов Клим (КДЮСШ №3 Кропивницький);
ІІІ – Кравчук Ростислав (Мала Виска);
32 кг
І – Наугольний Ярослав (Харків);
ІІ – Горбатенко Кирило («Ніка» Кропивницький);
ІІІ – Головін Павло («Ніка» Кропивницький);
ІІІ – Чигорка Андрій (Горішні Плавні);
35 кг
І – Коломієць Ярослав («Ніка» Кропивницький);
ІІ – Прокопенко Максим («Ніка» Кропивницький);
ІІІ – Кузовніков В’ячеслав («Ніка» Кропивницький);
ІІІ – Федченко Олег («Ніка» Смоліне);
38 кг
І – Задніпрянець Іван (Світловодськ);
ІІ – Солом’яний Микита (Кам’янка);
ІІІ – Черниш Артем («Ніка» Кропивницький);
ІІІ – гонта Руслан (Харків);
42 кг
І – Скала Євген (Харків);
ІІ – Бурман Дмитро («Ніка» Смоліне);
ІІІ – Кузубов Артем (Олександрія);
ІІІ – Хорошко Олександр («Ніка» Кропивницький);
46 кг
І – Шевченко Данило («Ніка» Смоліне);
ІІ – Лапа Ігор («Ніка» Кропивницький);
ІІІ – Годунко Олександр («Ніка» Кропивницький);
ІІІ – Поліщук Максим («Ніка» Кропивницький);
+46 кг
І – Рожнов Максим («Ніка» Кропивницький);
ІІ – Ляшенко Ярослав («Ніка» Смоліне);
ІІІ – Жалінський Олександр («Ніка» Кропивницький);
ІІІ – Колайко Данило (Кременчук).

IMG 0867 4

Юнаки 2007 р.н.
27 кг
І – Кострикін Ростислав (Харків);
ІІ – Мірошник Сергій (КДЮСШ №3 Кропивницький);
30 кг
І – Саричев Владислав (Харків);
ІІ – Масалітін Павло (Харків);
ІІІ – Турчак Володимир («Ніка» Смоліне);
ІІІ – Семьонов Арсен («Ніка» Кропивницький);
34 кг
І – Новак Віктор (КДЮСШ №3 Кропивницький);
ІІ – Тарасов Максим (Горішні Плавні);
ІІІ – Шевченко Владислав (Кременчук);
ІІІ – Зеленський Георгій (Харків);

IMG 086838 кг
І – Левін Ігор (Кривий Ріг);
ІІ – Ющенко Іван («Ніка» Кропивницький);
ІІІ – Солонченко Назар («Ніка» Кропивницький);
ІІІ – Авєрін Данило («Ніка» Кропивницький);
42 кг
І – Смінченко Назар («Ніка» Кропивницький);
ІІ – Лисенко Владислав (Мала Виска);
ІІІ – Палєхов Максим («Ніка» Кропивницький);
ІІІ – Рудий Назар («Ніка» Кропивницький);
46 кг
І – Рудченко Володимир («Ніка» Кропивницький);
ІІ – Гаморя Богдан («Ніка» Кропивницький);
ІІІ – Гортіков Вадим (Кременчук);
ІІІ – Манілов Володимир (Кременчук);
50 кг
І – Стеблина Ярослав («Ніка» Кропивницький);
ІІ – Стеблина Ігор (КДЮСШ №3 Кропивницький);
55 кг
І – Іванов Максим («Ніка» Кропивницький);
ІІ – Комаха Віталій («Ніка» Кропивницький);
ІІІ – Ружинський Віталій («Ніка» Олександрівка);
ІІІ – Макаренко Микита (Горішні Плавні);
+55 кг
І – Плахтій Дмитро («Ніка» Смоліне);
ІІ – Берегуленко Михайло (КДЮСШ №3 Кропивницький);

Дівчата 2007-2008 р.н.
29 кг
І – Зазірна Діана («Ніка» Кропивницький);
ІІ – Тумко Поліна (Горішні Плавні);
ІІІ – Кушніренко Аня (Горішні Плавні);
ІІІ – Огурцова Софія (горішні Плавні);
32 кг
І – Ігнатьєва Софія («Ніка» Кропивницький);
ІІ – Паламарчук Софія («Ніка» Кропивницький);
ІІІ – Кваша Світлана («Ніка» Олександрівка);
ІІІ – Павленко Євгенія (Горішні Плавні);
36 кг
І – Андрухів Андріана (Харків);
ІІ – Бардіж Яна (Кам’янка);
ІІІ – Кваша Настя («Ніка» Олександрівка);
ІІІ – Шудря Настя (Горішні Плавні);
40 кг
І – Ложечник Олександра (КДЮСШ №3 Кропивницький);
ІІ – Костіна Вероніка (Смоліне);
ІІІ – Чуприна Олександра («Ніка» Кропивницький);
44 кг
І – Чуйко Дар’я («Ніка» Кропивницький);
ІІ – Притиченко Мирослава («Ніка» Кропивницький);
ІІІ – Румянцева Ліза («Ніка» Олександрівка);
48 кг
І – Пастушенко Валерія («Ніка» Смоліне);
ІІ – Ботез Аліса («Ніка» Кропивницький);
+48 кг
І – Арманова Ліза (Мала Виска);
ІІ – Фуркало Валентина («Ніка» Олександрівка).

IMG 0867 1

 

G

Сподобалася стаття?

Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити

мир тв