Спорт

Баскетболісти з Кропивницького провели відкрите тренування та зіграли проти журналістів (ФОТО)

 Автор: Євген Савранський. 2675

Напередодні складних ігор раунду плей-офф чемпіонату України серед команд Вищої ліги кропивницький «Золотой Век» на чолі з президентом клубу Сергієм Сухим провів нестандартну зустріч з представниками провідних кропивницьких засобів масової інформації.

Окрім традиційних запитань, які представники мас-медіа поставили гравцям і тренерам стосовно підготовки команди до вирішальних матчів чемпіонату, журналісти отримали ще й унікальну можливість потренуватися пліч-о-пліч із професіональними баскетболістам, повідомляє прес-служба обласної федерації баскетболу.

2018 03 28 12018 03 28 2

- Одна справа писати про баскетбол, а зовсім інша – відчути його на майданчику, – зазначив на початку тренування головний тренер «Золотого Века» Георгій Ступенчук, після чого пояснив гостям заходу – шеф-редактору інтернет-порталу «Гречка» Валерію Лебідю, редактору видання «Depo.Кропивницький» Сергію Муренцю, кореспонденту інтернет-видання «Перша електронна газета» Володимиру Дедею, прес-секретарю ФБКО і БК «Золотой Век» Андрію Морозу – що і як саме відбуватиметься на паркеті протягом півторагодинного заняття. Після цікавої розминки, бігових вправ і відпрацювання штрафних кидків на гостей чекали два ігрові періоди по 15 хвилин.

Непересічною подією відкрите тренування стало ще й тому, що на нього завітав президент Федерації баскетболу Кіровоградської області, баскетбольного клубу «Золотой Век» Сергій Сухий. Саме Сергій Олександрович разом із керівником сектору інформаційних технологій БК «Золотой Век», ветераном кіровоградського баскетболу Олександром Сухоносом, а також гравцями команди Олександром Дробязком, Владом Лукінським і Русланом Фортуною допомогли представникам ЗМІ протистояти суперникам у жовтих маніжках: Богдану Сосою, Владу Унгуряну, Володимиру Цибіну, В’ячеславу Моторчуку, Дмитру Антонцю і Сергію Юрченку. Цікаву та веселу гру підсумував фінальний свисток тренера, який зафіксував перемогу… усіх, хто був на майданчику! Адже переможених у цей вечір просто не могло бути.

2018 03 28 3

Під час конференції президент «Золотого Века» Сергій Сухий не лише поділився отриманими під час тренування емоціями, а й прокоментував роль мас-медіа в популяризації команди і баскетболу в регіоні загалом.

- Мені завжди приємно знаходитися поруч з командою. На сьогоднішнє тренування я прийшов з дітьми. Хотів, щоб вони також відчули той дух і атмосферу, які панують у нашому клубі.

Щодо виступів команди у груповій частині чемпіонату, президент клубу відзначив, що досконалості немає меж.
- Як для нашої спільної з журналістами команди, яка вперше випробувала власні сили на майданчику, так і, звісно, для головної команди. Завжди хочеться перемагати, але не завжди в силу певних причин нам це вдається.
2018 03 28 4

Поширюйте

Коментуйте