Спорт

БК «Золотой вєк» запрошує вболівальників на 1/4 фіналу плей-оф Вищої ліги

 Автор: Євген Савранський. 1625

У середу, 4 квітня, кропивницький БК «Золотой вєк» в рамках першого матчу 1/4 фіналу вищолігового чемпіонату України прийматиме на власному майданчику БК «Рівне». 

Afisha ZV Rivne

Згідно регламенту турніру, команди, що посіли на першому етапі місця в кожній групі з 1 по 4, грають за системою плей-оф матчі 1/4 фіналу (1 пара – 1 місце групи А – 4 місце групи Б, 2 пара – 2 місце групи А – третє місце групи Б, 3 пара – 3 місце групи А – 2 місце групи Б, 4 пара – 4 місце групи А – 1 місце групи Б).

Таким чином, посівши у своїй «Групі 2» третю сходинку, БК «Рівне» потрапив у плей-оф на БК «Золотой вєк», який фінішував у «Групі 1» другим. У цю середу команди проведуть першу гру 1/4 фіналу у Кропивницькому, а вже за декілька днів – матч-відповідь у Рівному.

Поєдинки за системою плей-оф в 1/4 фіналу команди гратимуть до двох перемог. Перший та, за необхідності, третій матчі плей-оф проводяться на майданчику команди, що посіла вище місце на першому етапі, другий матч грається на майданчику команди, що посіла нижче місце на першому етапі.

 

Поширюйте

Коментуйте