Спорт

Кікбоксери Кіровоградщини здобули на чемпіонаті України 15 медалей (ФОТО)

. 3058

Збірна Кіровоградської області виборола 15 медалей на Чемпіонаті України з кікбоксингу ВАКО серед юнаків і юніорів.

У змаганнях, що проводилися Національною федерацією кікбоксингу з 29 березня по 1 квітня у Броварах на базі спорткомплексу «Манеж», взяли участь 1200 бійців.

2018 03 31 kik1

Загальний результат спортсменів нашої збірної - 3 золоті, 8 срібних і 4 бронзові нагороди.
Найбільше нагород збірній Кіровоградщини принесли кікбоксери з Олександрії, вихованці військово-патріотичного спортивного клубу «Захист» (тренери Сергій Торожнюк, Андрій Скрипник, Андрій Ярошевський).
Чемпіонами країни стали Михайло Бондаренко (розділ лоу-кік, вагова категорія до 44 кг), Захар Величко (кік-лайт, 47 кг) і Андрій Губанов (кік-лайт, 28 кг).
«Срібло» привезли додому олександрійці Сергій Гаврюшенко, Максим Деревянко, Назар Мохонько, Максим Рубан і Богдан Рудь.
А Микита Більчич, Микита Ворона, Олексій Тарасенко, і Михайло Храпач повернулися додому бронзовими медалістами чемпіонату.

2018 03 31 kik2

Дві нагороди здобули кікбоксери з Кропивницького. Іван Буряченко (на нижньому фото крайеій ліворуч) з комплексної ДЮСШ № 4 (тренер Ігор Бондар) став срібним призером, а Віктор Хлопецький з дитячо-юнацького клубу «Україна» (тренер Сергій Плугатар) посів третє місце.